Wypożyczalnia samochodów Kielce
1

Hipp o jedności (zdjęcia)

Claus Hipp, twórca marki żywności dla niemowląt i małych dzieci, gościł w czwartek w Kielcach. Biznesmen, który jest również autorem książki „Wolność, by czynić to inaczej. Moje życie. Moje wartości. Moje myślenie” (ukazała się nakładem kieleckiego Wydawnictwa „Jedność”), wygłosił wykład na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

– Pamiętajcie, by nie zapominać o własnych wartościach. Etyka w każdej sferze życia jest bardzo ważna, zwłaszcza w biznesie. Problemem współczesnego świata jest niezdrowa rywalizacja, a przecież razem możemy osiągnąć więcej. Dlatego dążmy do jedności – mówił Hipp, który chętnie odpowiadał również na pytania kieleckich studentów.
/top/

Komentarze (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. ela pisze:

    Zakupiłam, przeczytałam, jestem zafascynowana nestorem rodu i misją tej marki, ale od kiedy z mojego naturalnego/spacerowego otoczenia zniknęły stada saren i danieli rzekomo z powodu urządzanych polowań dla jednorazowo, kilkudziesięciu dewizowych myśliwych zapraszanych do gospodarstwa pana już S. Hippa na Warmii zwątpiłam w moją miłość bliźniego – Panie S.Hipp, czytałam, że ucieka Pan na Warmię by odpocząć,ładować akumulatory, proszę uściślić – chodzi o asymilację, czy o eksploatację, która jakoś kłóci mi się z zapewnianiem na stronach firmy o życiu w zgodzie z naturą

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 9