Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kino Moskwa

TEL. 41 34-447-34; KOM. 519 – 173 – 873

REPERTUAR SALA MOSKWA
9–11. XII. 2016

10:30 -„PRZEŁĘCZ OCALONYCH” /tylko 9.XII/ AUSTRALIA/USA OD LAT 15
11:30 -„VAIANA: SKARB OCEANU” 2D /oprócz 9.XII/ USA OD LAT B.O.
13:40 -„VAIANA: SKARB OCEANU” 3D USA OD LAT B.O.
15:45 -„JESTEM MORDERCĄ” POLSKA OD LAT 15
18:00- „VAIANA: SKARB OCEANU” 2D USA OD LAT B.O.
20:10 – „PRZEŁĘCZ OCALONYCH” AUSTRALIA/USA OD LAT 15
22:45 – „PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY” /tylko 9, 10. XII/ POLSKA OD LAT 15 13 XII 2016
11:45 – „VAIANA: SKARB OCEANU” 2D USA OD LAT B.O
14:00 – „WOŁYŃ” POLSKA OD LAT 15
16:45 – „VAIANA: SKARB OCEANU” 3D USA OD LAT B.O.
18:45 – „PRZEŁĘCZ OCALONYCH” AUSTRALIA/USA OD LAT 15
21:15 – „JESTEM MORDERCĄ” POLSKA OD LAT 15

12,14,15. XII. 2016

11:00 – „VAIANA: SKARB OCEANU” 2D USA OD LAT B.O. 13:00 – „VAIANA: SKARB OCEANU” 3D USA OD LAT B.O.
15:15 – „ PRZEŁĘCZ OCALONYCH” AUSTRALIA/USA OD LAT 15
18:00 – „VAIANA: SKARB OCEANU” 2D /oprócz 15.XII/ USA OD LAT B.O
20:15 – „JESTEM MORDERCĄ” /15.XII o godz.: 21:00/ POLSKA OD LAT 15

REPERTUAR SALA STUDYJNA

S 12:00 – „ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI” /oprócz 10. XII/ POLSKA OD LAT 10
S 14:00 – „EGZAMIN” BELGIA/FRANCJA/RUMUNIA OD LAT 15
S 16:30- „KOLEKCJA SUKIENEK” POLSKA OD LAT 15
S 18:10 – „GIMME DANGER” USA OD LAT 15
S 20:10 – „NIEZNAJOMA DZIEWCZYNA” BELGIA/FRANCJA OD LAT 15

ŚWIĘTO KINA 10-11. XII. 2016

Kina w całej Polsce we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej organizują ogólnopolskie Święto Kina! W sobotę i niedzielę (10 – 11 grudnia) widzowie będą mogli zobaczyć wybrany film kupując bilet w jednej, tej samej cenie w całym kraju! W tym dniu bilety będą kosztować 12 złotych na filmy 2D i 3D (plus zakup okularów w cenie 3 zł). Jednolita i atrakcyjna cena biletu w kinach w całej Polsce pojawi się zarówno w kinach wielkich sieci, multipleksów, jak i w kinach studyjnych.

„VAIANA: SKARB OCEANU” – NOWOŚĆ
WERSJA 2D ORAZ 3D

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat i nikt nie wie dlaczego… “Vaiana” to opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.
Produkcja: USA , 2016 ; czas trwania: 103 min.;  reżyseria: Ron Clements, John Musker; scenariusz: John Musker, Ron Clements, Taika Waititi, Jared Bush, Pamela Ribon; obsada: Auli’i Cravalho, Dwayne Johnson.

„EGZAMIN” – PREMIERA 2.XII

„Egzamin” to nagrodzony za najlepszą reżyserię w Cannes najnowszy film laureata Złotej Palmy.
Romeo Aldea żyje od lat w małżeństwie, w którym nie ma miłości. Z uwagi na dobro dziecka odsuwa od siebie decyzję o rozwodzie, jednocześnie utrzymując potajemne kontakty z kochanką. Najważniejsze jest dla niego szczęście dorastającej córki, dla której zrobiłby wszystko. Próbuje stworzyć jej jak najlepsze warunki do startu w dorosłe życie i marzy o tym, by celująco zdała maturę, a potem wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii. Jednak w obliczu dramatycznego zdarzenia bezgraniczna miłość i dobre chęci okażą się niewystarczające. Kłamstwa, hipokryzja i konieczność kompromisów uruchamiają lawinę wydarzeń, które wystawią mężczyznę i jego bliskich na próbę.
„Egzamin” to opowieść o kompromisach i zasadach, o decyzjach i wyborach, o indywidualizmie i solidarności, a także o wychowaniu, rodzinie i starzeniu się. To opowieść o rodzicu, który zastanawia się, co jest najlepsze dla jego dziecka – czy powinno ono radzić sobie w prawdziwym świecie czy ciągle mieć pod górkę, starając się postępować uczciwie i zmienić świat na tyle, na ile to możliwe.
Produkcja: Belgia/Francja/Rumunia, 2016; czas trwania: 128 min.; reżyseria: Cristian Mungiu; scenariusz: Cristian Mungiu; obsada: Adrian Titieni; Maria-Victoria Dragus; Rares Andrici; Lia Bugnar; Malina Manovici; Vlad Ivanov; Ioachim Ciobanu; Petre Ciubotaru

KOLEKCJA SUKIENEK OD 9 GRUDNIA
Kręgosłupem formalnym filmu są stylizowane na dokument monologi kilku kobiet. Z tych „solowych etiud” powstaje pełnowymiarowa „kolekcja” – nomen omen – psychologicznych „sukienek”.
Nie są to jednak portrety, raczej opisy newralgicznych momentów życia. To najbardziej z możliwych kameralne zderzenie czasu z przestrzenią. Czas materializują oniryczne, bardzo malownicze impresje, z pozoru niezwiązane z opowieściami kobiet, są jednak bodaj najistotniejszymi kontrapunktami filmowej opowieści. Poetyckie „obrazki” przekazują to, co niewypowiedziane wprost przez bohaterki filmu. Nieobecna „fabularność” nie zwalnia opowieści – każda z postaci, wykreowana przez czołówkę polskich aktorek, jest zaskakująco dynamiczna, udramatyzowana, niezwykle wiarygodna, wręcz przeszywająca. Całość wieńczy zaskakująca pointa, kontrowersyjne „ujawnienie obecności” tajemniczego katalizatora kobiecych zwierzeń. Kim jest? Ślepym losem? Nieobliczalnym wyrzutem sumienia? Kimś, z natury rzeczy, rodzaj męskiego? Odpowiedzi na te tajemnicze pytania trzeba szukać aż do ostatniej sceny. „Kolekcja sukienek” to obraz piękny, poruszający, pełen zwrotów, artystycznych niedopowiedzeń. Film nowatorski, a jednocześnie osadzony w tradycji dzisiejszego kina, zrozumiały pod każdą szerokością geograficzną.
Produkcja: Polska , 2016 czas trwania: 84 min. reżyseria: Marzena Więcek;obsada: Ewa Szykulska, Marzena Trybała, Katarzyna Bujakiewicz, Adrianna Biedrzyńska, Dorota Stalińska, Marzena Więcek, Marzena Wieczorek, Iwona Katarzyna Pawlak

GIMMIE DANGER OD 9 GRUDNIA

Jim Jarmusch, twórca „Broken Flowers” i „Patersona”, swoim nowym filmem składa hołd legendarnej grupie The Stooges i jej liderowi Iggy’emu Popowi.
Przesiąknięty punkową energią „Gimme Danger” nie jest jednak fanowską laurką. Iggy Pop i myzycy z The Stooges zdradzają Jarmuschowi historie swoich wzlotów i upadków, blaski i cienie niebezpiecznego życia, a także wspominają największe prowokacje. Motywem przewodnim filmu jest poszukiwanie wolności i twórczej niezależności. W filmie pojawiają się fragmenty ich niezapomnianych koncertów i największe przeboje, takie jak „No Fun” czy nieśmiertelne „I Wanna Be Your Dog”.  Podobnie jak The Stooges i ich muzyka, „Gimme Danger” jest trochę szalony, chaotyczny, pełen emocji, zabawny, prymitywny, a jednocześnie wyrafinowany w najbardziej nieokrzesany sposób. Niech żyją The Stooges! Jim Jarmusch
Produkcja: USA , 2016 ;czas trwania: 108 min.; reżyseria: Jim Jarmusch obsada: Iggy Pop; Danny Fields; Mike Watt; Ron Asheton; Scott Asheton; James Williamson; Kathy Asheton; Steve Mackay

KUP BILET ONLINE NA:  www.ekobilet.pl/kinomoskwa

www.kinomoskwa.pl