Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kino Moskwa

TEL. 41 34-447-34; KOM. 519 – 173 – 873

REPERTUAR SALA MOSKWA
17 – 23 II 2017

11:15 – „OSTATNI SMOK ŚWIATA” UKRAINA OD LAT BO
13:00 -„SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ” /TYLKO 18,19.II/ OD LAT 15
13:30 – „ZERWANY KŁOS” /TYLKO 17, 20, 23. II/ POLSKA OD LAT 15
15:30 -„CIEMNIEJSZA STRONA GREYA” USA/ OD LAT `17*
18:00 – „CIEMNIEJSZA STRONA GREYA” USA/ OD LAT `17*
20:30 – „CIEMNIEJSZA STRONA GREYA” USA/ OD LAT `17*

REPERTUAR SALA STUDYJNA
17 – 23 II 2017

S 12:00 -„ZERWANY KŁOS” /OPRÓCZ 18,19.II/ POLSKA OD LAT 15
S 13:45 – „WŚCIEKŁY NICK” /OPRÓCZ 21.II/ NIEMCY OD LAT 15
S 16:15 – „MOONLIGHT” /OPRÓCZ 18,19.II/ USA OD LAT 15
S 16:15 – „ZERWANY KŁOS” /TYLKO 18, 19.II/ POLSKA OD LAT 15
S 18:15 – „ZERWANY KŁOS” /OPRÓCZ 19.II/ POLSKA OD LAT 15
S 20:15 – „MOONLIGHT” USA OD LAT 15

„SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ” ponownie w kinie!!!
Dnia 18 i 19 lutego zapraszamy na pokazy filmu o godz. 13:00

„MOONLIGHT” – premiera 17 lutego
NAGRODA GOLDEN GLOBE ZA NAJLEPSZY FILM,
8 NOMINACJI DO OSKARÓW 2017
Ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. “Moonlight” jest opowieścią o dorastaniu ubogiego, czarnego chłopca. Dorasta on w jednej z niebezpieczniejszych dzielnic Miami i stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Handel narkotykami na ich osiedlu kontroluje Juan (Mahershala Ali), który staje się swego rodzaju zastępczym ojcem Chirona. Czysty i widny dom, w którym Juan mieszka ze swoją dziewczyną Teresą (Janelle Monáe) staje się dla chłopca oazą stabilności, miejscem gorących posiłków, świeżej pościeli i swobodnych rozmów. Drugim, równie bolesnym i skomplikowanym motywem przewodnim, jest związek Chirona z jego matką, Paulą (Naomie Harris), która stacza się w wyniszczający nałóg narkotykowy, których dostarcza jej Juan.
produkcja: USA , 2016 czas trwania: 110 min. reżyseria: Barry Jenkins, obsada: Mahershala Ali, Shariff Earp, Alex R. Hibbert, Janelle Monáe

„LA LA LAND” – W KINIE OD 24 LUTEGO
Najnowszy film Damiena Chazelle’a nie ma sobie równych. Historyczny zwycięzca Złotych Globów (siedem nominacji=siedem nagród) zdobył właśnie 14. nominacji do Oscarów. Tym samym jest pierwszym filmem w historii, który dorównał rekordowi nominacji należącemu do „Titanica” ( w 1998 roku otrzymał 14. nominacji).
Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli – Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?
produkcja: USA, 2016; czas trwania: 126 min.; reżyseria i scenariusz: Damien Chazelle; obsada: Emma Stone, Ryan Gosling, John Legend.

„WYKLĘTY” – PREMIERA 10 MARCA 2017
PRZEDPREMIERA W KINIE MOSKWA DNIA
3 MARCA GODZ 18:30
ZAPRASZAMY , CENA BILETU 16,00 ZŁ
Pełnometrażowy debiut autora scenariusza i reżysera filmu – Konrada Łęckiego jest równocześnie pierwszym filmem produkowanym przez Fundację Między Słowami, założoną w 2008 r. przez aktora Marcina Kwaśnego.
„Wyklęty” opowiada o prawdziwych wydarzeniach. Bohaterami filmu są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie ci mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę. Większość zginęła, a pamięć o nich została przez reżimowych historyków zakłamana. Do dzisiaj w wielu kręgach – w tym opiniotwórczych – uważani są za bandytów. „Jest  to opowieść o naprawdę trudnych czasach, akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych – mówi autor scenariusza i reżyser Konrad Łęcki – chcemy rzetelnie opowiedzieć o żołnierzach antykomunistycznego podziemia niepodległościowego, których dzisiaj potocznie określa się mianem ,,Żołnierzy Wyklętych”. Film będzie dość brutalny, ale takie były wtedy realia. Tych ludzi tropiono i zabijano niemal jak zwierzęta. Chcemy pokazać dramatyzm ich sytuacji. Jestem daleki od wybielania kogokolwiek, zależy mi na tym, żeby film był możliwie prawdziwy – dodaje reżyser.
Film kręcono w Kielcach, Warszawie, Tokarni, Św. Katarzynie, Ameliówce, Ciekotach, Sielpi i Końskich (Polska).
Produkcja: Polska , 2017, czas trwania: 105 min. reżyseria: Konrad Łęcki, scenariusz: Konrad Łęcki
obsada: Wojciech Niemczyk, Marcin Kwaśny, Janusz Chabior, Robert Wrzosek.

„WŚCIEKŁY NICK”
Nick (Til Schweiger) jest twardym policjantem, który stracił żonę z rąk tureckiej mafii. Jego porywcza córka (Luna Schweiger) rusza do Stambułu, aby pomścić śmierć matki. Plan dziewczyny nie wypala i trafia w ręce nieobliczalnych gangsterów, którzy zajmują się wywozem młodych kobiet do nielegalnej kliniki transplantacji organów w Moskwie. Na miejscu ma zostać poddana drastycznej operacji wykonanej przez bezwzględnego lekarza znanego jako „The Sandman”. Na wieść o zniknięciu córki, pełen furii Nick rusza na ratunek. Na miejscu trafia na trop tajemniczego Chekera, który stoi za porwaniem dziewczyny. Doskonale wytrenowany policjant  zrobi wszystko, aby uwolnić swoje dziecko, a każdy kto stanie mu na drodze będzie musiał się liczyć z natychmiastową egzekucją. Kiedy uratowanie córki jest już na wyciągnięcie ręki, na drodze Nicka staje jego dawny przeciwnik – powiązany z rosyjską mafią bandyta Firat Astan. Czas ucieka.
produkcja: Niemcy , 2016 czas trwania: 140 min. Reżyseria: Christian Alvart, Scenariusz: Christoph Darnstädt, obsada: Til Schweiger, Luna Schweiger, Ralf Moeller, Robert Maaser.