Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kino Moskwa

REPERTUAR 25 VII – 31 VII 2014

10:30 -„SAMOLOTY 2” 2D USA OD B.O
S 12:00 -„GABRIEL” POLSKA OD B.O
12:15 -„SAMOLOTY 2” 2D USA OD B.O.
S 13:45 -„CZERWONY I NIEBIESKI” WŁOCHY OD LAT 15
14:00 -„ZACZNIJMY OD NOWA” USA OD LAT 15
S 15:45 -„KERTU – MIŁOŚĆ JEST ŚLEPA” ESTONIA OD LAT 15
16:15 -„SAMOLOTY 2” – 3D USA OD B.O.
S 17:45 -„WIELKIE PIĘKNO” – CENA BILETU 10 ZŁ :) WAKACYJNE FILMOWE POWROTY
18:15 -„SAMOLOTY 2” 2D USA OD B.O.
20:00 -„PRZYCHODZI FACET DO LEKARZA” FRANCJA OD LAT 12
S 20:15 -„KERTU – MIŁOŚĆ JEST ŚLEPA” ESTONIA OD LAT 15

„ZACZNIJMY OD NOWA” – NOWOŚĆ!

Ona - Gretta (Keira Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, towarzyszy swojemu chłopakowi (Adam Levine), wziętemu muzykowi, który właśnie negocjuje kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi i bogaci. Świat zdaje się leżeć u ich stóp!
On (Mark Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością. Rozstał się z żoną (Catherine Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Hailee Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta na zawsze odmieni życie tych dwojga…
„Ten film zdecydowania poprawia samopoczucie!” The Wrap
Produkcja: USA, 2014; czas trwania: 104 min.; reżyseria i scenariusz: John Carney; obsada: Keira Knightley, Mark Ruffalo, Adam Levine, Hailee Steinfeld, James Corden, Catherine Keener, Mos Def, CeeLo Green.

„KERTU – MIŁOŚĆ JEST ŚLEPA” – NOWOŚĆ!

Tytułowa Kertu mieszka wraz z rodzicami w niewielkiej estońskiej wsi. Na pierwszy rzut oka widać, że nie pasuje do swojego otoczenia. Nie ma przyjaciół i z nikim nie rozmawia. Jej wycofanie i nieśmiałość spotykają się z drwiną mieszkańców i agresją ojca, który przypisuje jej chorobę psychiczną. Mimo 30 lat ma aparycję i delikatność dziecka, a rodzice traktują ją tak, jakby nigdy nie dorosła. Dziewczyna jest listonoszką i pewnego dnia doręcza kartkę pocztową chłopakowi, który wpadł jej w oko. Jest to wiersz – wyznanie miłosne, które dla niego napisała.
Jej wybrankiem jest lokalny zawadiaka, Villu, za którym ciągnie się opinia kobieciarza i pijaka. W noc świętojańską Kertu znika bez śladu. Rozgorączkowani rodzice znajdują ją w domu mężczyzny. Od tej pory ojciec nie spuszcza córki z oka, a mężczyzna wyjeżdża w nieznanym celu i kierunku. Nikt nie wierzy w szczerość intencji Villu, ani poczytalność Kertu. Czy tym dwoje uda się stanąć w obronie własnych marzeń?
Produkcja: Estonia, 2013; czas trwania: 97 min.; reżyseria i scenariusz: Ilmar Raag.

Cena biletu: normalny – 15 zł, ulgowy – 13 zł, ulgowy wtorek – 13 zł,
Wakacyjne filmowe powroty 10 zł.
www.kinomoskwa.pl