Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kino Moskwa

TEL. 41 34-447-34; KOM. 519 – 173 – 873

REPERTUAR 22 VII – 28 VII 2016

10:00 -„SZAJBUS I PINGWINY” DUBBING AUSTRALIA OD LAT B.O.
S 10:45 -„DALEKO NA PÓŁNOCY” FRANCJA OD LAT B.O.
12:00 -„BFG: BARDZO FAJNY GIGANT” DUBBING 2D USA OD LAT 7
S 12:30 -„DALEKO NA PÓŁNOCY” FRANCJA OD LAT B.O.
14:10 -„BFG: BARDZO FAJNY GIGANT” DUBBING 3D USA OD LAT 7
S 14:15 -„BÓG W KRAKOWIE” POLSKA OD LAT 12
S 16:15 -„KAMPER” POLSKA OD LAT 15
16:20 -„KOBIETY BEZ WSTYDU” POLSKA OD LAT 15
S 18:15 -„CHEVALIER” GRECJA OD LAT 15
18:30 -„GENIUSZ” USA/ W. BRYTANIA OD LAT 15
S 20:15 -„KAMPER” POLSKA OD LAT 15
20:30 -„KOBIETY BEZ WSTYDU” POLSKA OD LAT 15

REPERTUAR 24 VII 2016 / NIEDZIELA/

11:45 -„SZAJBUS I PINGWINY” DUBBING AUSTRALIA OD LAT B.O.
S 12:30 -„DALEKO NA PÓŁNOCY” FRANCJA OD LAT B.O.
13:45 -„BFG: BARDZO FAJNY GIGANT” DUBBING 2D USA OD LAT 7
S 14:15 -„BÓG W KRAKOWIE” POLSKA OD LAT 12
16:00 -„KOBIETY BEZ WSTYDU” POLSKA OD LAT 15
S 16:15 -„KAMPER” POLSKA OD LAT 15
S 18:15 -„CHEVALIER” GRECJA OD LAT 15
18:20 -„GENIUSZ” USA/ W. BRYTANIA OD LAT 15
S 20:15 -„KAMPER” POLSKA OD LAT 15
20:20 -„KOBIETY BEZ WSTYDU” POLSKA OD LAT 15

„KOBIETY BEZ WSTYDU” – PREMIERA 22 LIPCA
Najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety.
Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet „tylko dla pań” co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.
produkcja: Polska , 2015, czas trwania: 110 min., reżyseria: Witold Orzechowski, obsada: Michał Lesień, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Warchulska, Ewa Kasprzyk, Joanna Liszowska, Michał Milowicz.

„GENIUSZ” – PREMIERA 22 LIPCA

„Geniusz” to film, do którego John Logan przygotowywał się 20 lat. Ten trzykrotnie nominowany do Oscara autor ma na swoim koncie scenariusze do filmów: „Aviator”, „Skyfall”, „Spectre” oraz „Gladiator”.
Historia skomplikowanej relacji słynnego amerykańskiego pisarza Thomasa Wolfe’a i jego wydawcy, Maksa Perkinsa, który odkrył dla świata takich literackich gigantów, jak F. Scott Fitzgerald i Ernest Hemingway. Film powstał na podstawie nagrodzonej prestiżową The National Book Award biografii autorstwa Scotta Berga pt. „Max Perkins: Editor of Genius”.
Zderzenie dwóch niezwykłych osobowości, bardzo różnych, a jednocześnie silnie na siebie oddziałujących. Kiedy pierwsza powieść Thomasa Wolfe’a trafiła do rąk Maksa Perkinsa, ten był już jednym z najbardziej uznanych wydawców swoich czasów. Opanowany i raczej introwertyczny Perkins był szczególnie dumny ze swojego literackiego odkrycia, choć Wolfe, ze swoim nieokiełznanym talentem i trudną do opanowania osobowością, nie ułatwiał mu życia. Niekonwencjonalna przyjaźń, jaka ich połączyła, odmieniła życie każdego z nich na zawsze.
produkcja: USA, Wielka Brytania , 2016; czas trwania: 104 min.; reżyseria: Michael Grandage; scenariusz: John Logan; obsada: Jude Law, Colin Firth, Nicole Kidman, Guy Pearce, Dominic West, Laura Linney.

„KAMPER” – W KINIE OD 22 LIPCA

Kamper to nowoczesny, szczery i bezkompromisowy film o trzydziestolatkach zrealizowany przez trzydziestolatków. Debiut Łukasza Grzegorzka to wzruszająca i pełna humoru opowieść o miłości i lęku przed dorosłością, a jednocześnie wciągająca historia o budowaniu poczucia bezpieczeństwa i nagłym traceniu gruntu pod nogami.
Znacie ich. Para trzydziestolatków, kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu zrobią razem czy osobno. Mania i Kamper. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z nauczycielką hiszpańskiego.
produkcja: Polska, 2016; czas trwania: 89 min.; reżyseria: Łukasz Grzegorzek; scenariusz: Krzysztof Umińsk, Łukasz Grzegorzek; obsada: Piotr Żurawski,  Marta Nieradkiewicz, Jacek Braciak, Justyna Suwała.

„CHEVALIER” – W KINIE OD 22 LIPCA

Kolejna oryginalna komedia czołowej twórczyni „greckiej nowej fali” to niebywale zabawne, ale i niezwykle inteligentne studium męskich antagonizmów. Grecka komedia porównywana do filmów Giorgosa Lanthimosa autora „Kła”, „Alp” i pokazywanego niedawno w polskich kinach „Lobstera”.
Środek zimy. Sześciu mężczyzn rusza na wyprawę wędkarską na Morzu Egejskim. Szybko okazuje się, że ich jacht jest uszkodzony i muszą zacumować przy najbliższej bezpiecznej przystani, by dokonać naprawy. Kiedy reperacja trwa, wędkarze zabijają czas, grając w “Chevalier”, grę polegającą na ustaleniu, który z graczy jest najlepszy w kolejnych wyzwaniach. Trofeum stanowi pierścień przechodzący z rąk do rąk. I jest jedna zasada: nikt nie ma prawa opuścić łodzi przed końcem gry…
produkcja: Grecja , 2015 , czas trwania: 99 min., reżyseria: Athina Rachel Tsangari, obsada: Sakis Rouvas, Vangelis Mourikis, Panos Koronis, Efthymis Papadimitriou, Nikos Orphanos, Giorgos Pyrpassopoulos.

„EPOKA LODOWCOWA 5: MOCNE UDERZENIE” – PREMIERA 29 LIPCA!
Bohaterowie czterech filmów z serii “Epoka lodowcowa”, które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do “mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.
produkcja: USA , 2016; czas trwania: 100 min.; reżyseria: Mike Thurmeier, Galen T. Chu.