Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kino Moskwa

TEL. 41 34-447-34; KOM. 519 – 173 – 873

REPERTUAR 26 VIII – 01 IX 2016

10:00 -„JAK ZOSTAĆ KOTEM” 2D /OPRÓCZ 27, 28, 29.08/ FRANCJA OD LAT 7
12:00 -„JAK ZOSTAĆ KOTEM” DUBBING 2D FRANCJA OD LAT 7
S 12:30 -„JAK BÓG DA” WŁOCHY OD LAT 12
14:00 -„BOSKA FLORENCE” USA OD LAT 15
S 14:15 -„CO PRZYNOSI PRZYSZŁOŚĆ” FRANCJA OD LAT 15
16:00 -„CZERWONY KAPITAN” CZECH/POL/SŁ OD LAT 15
S 16:15 -„JAK BÓG DA” WŁOCHY OD LAT 12
S 18:00 -„SUBTELNOŚĆ” /TYLKO 26-28.08/ CENA BILETU 10 ZŁ FRANCJA OD LAT 15
S 18:00 -„SZERMIERZ” /TYLKO 29.08-01.09/ CENA BILETU 10 ZŁ FIN/NIEM/EST OD LAT 15
18:15 -„BOSKA FLORENCE” USA OD LAT 15
S 20:00 -„TŁUMACZ” POLSKA/WŁOCHY OD LAT 15
20:15 -„CZERWONY KAPITAN” CZECH/POL/SŁ OD LAT 15

NOCNY MARATON „TRZECH JOKERÓW”
Przegląd najlepszych filmów z najbardziej znanym, nieobliczalnym i szalonym
super złoczyńcą wszech czasów.

START: sobota 27 SIERPNIA godz. 22:45
KONIEC: niedziela 28 SIERPNIA godz. 5:55
„BATMAN” (1989), „MROCZNY RYCERZ” (2008)
„LEGION SAMOBÓJCÓW” (2016)
Bilet na trzy filmy: 28 zł ulgowy, 30 zł normalny.
——————————————————————————————-
WAKACYJNY PRZEGLĄD KINA STUDYJNEGO
GODZINA PROJEKCJI: 18:00 CENA BILETU: 10 ZŁ

„SUBTELNOŚĆ” 26.08 – 28.08.2016
Spotkanie po latach dwojga dojrzałych osób to dla reżysera pretekst do przypomnienia, że stara miłość nie rdzewieje, a ferowanie wyroków leży w rękach ludzi, którzy mają swoje słabości i problemy. Tylko czy miłość okaże się dla walczących o sprawiedliwość bohaterów sprawiedliwa? Produkcja: Francja , 2015 , czas trwania 98 min, reżyseria: Christian Vincent,

„SZERMIERZ” 29.08 – 01.09.2016
Endel Neils, współpracownik stalinowskiej tajnej policji, ucieka z Leningradu do zapomnianej przez boga estońskiej wsi. Zatrudnia się jako nauczyciel w miejscowej szkole, przy której otwiera klub szermierski. Miejscowe dzieci szybko łapią bakcyl sportu. Wprawiają się w nowym fachu tak bardzo, że zaczynają marzyć o udziale w mistrzostwach organizowanych w Leningradzie. Neils musi stanąć przed dylematem: chronić siebie i zawieść swoich podopiecznych albo skonfrontować się ze swoją przeszłością, ryzykując przy tym własne życie. Produkcja: Finlandia, Niemcy, Estonia , czas trwania: 93 min, reżyseria: Klaus Härö , obsada:Märt Avandi, Joonas Koff, Liisa Koppel.

JAK BÓG DA – PREMIERA 26 SIERPNIA

Zabawna i mistrzowsko zagrana komedia pomyłek. Entuzjastycznie przyjęta na pokazach przedpremierowych przez polską publiczność.
Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, iż jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się dyskryminacją Tommaso jest dumny, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień „coming outu” i Andrea wyznaje: „Postanowiłem zostać… księdzem”.
Produkcja: Włochy , 2014 ; czas trwania: 87 min. ; reżyseria: Edoardo Maria Falcone; scenariusz: Edoardo Maria Falcone, Marco Martani.; obsada: Marco Giallini, Alessandro Gassman, Laura Morante, Ilaria Spada, Edoardo Pesce, Enrico Oetiker.

CZERWONY KAPITAN – PREMIERA 26 SIERPNIA

Po pamiętnych rolach w „Glinie”, „Drogówce” i „Obławie”, Maciej Stuhr zdecydował się na udział w mocnym thrillerze utrzymanym w najlepszym skandynawskim stylu.
„Czerwony Kapitan” to ekranizacja bestsellera Dominika Dána, który w czasie służby w policji przeżył większość z tego, co później opisał w książce. Rok 1992. Po upadku komunizmu pozostało wiele nierozwiązanych spraw kryminalnych, których sprawcy nigdy nie ponieśli kary. W ręce Krauza (Maciej Stuhr) – ambitnego, młodego detektywa z Wydziału Zabójstw, wpada jedna z nich. Na miejskim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki z licznymi śladami tortur. Świadomi niebezpieczeństwa, Krauz wraz ze swoim partnerem, postanawiają rozwiązać zagadkę. Wszystkie tropy prowadzą do “Czerwonego Kapitana” – owianego złą sławą specjalisty od “ostatecznych” przesłuchań z czasów minionej władzy. Niewielu przeżyło spotkanie z nim. Z każdą minutą śledztwa wychodzi na jaw coraz więcej faktów, a podejrzenia padają na najwyższych decydentów policji i Kościoła.
Produkcja: Czechy/Polska/Słowacja , 2016, 115 min. , reżyseria: Michal Kollar, scenariusz: Miro Šifra,Anna Fifkova,Michal Kollar, obsada: Maciej Stuhr, Oldřich Kaiser, Marián Geišberg, Zuzana Kronerová, Michal Suchánek, Helena Krajčiová, Martin Finger, Ladislav Chudík

TŁUMACZ – PREMIERA 26 SIERPNIA

Andrei – młody, przystojny imigrant studiujący języki obce na uniwersytecie w Trencie. Anna – piękna, 40-letnia kobieta. Właścicielka galerii. Otoczona wytrawnym luksusem i estetycznym komfortem. Mihaela – dziewczyna Andreja. Kochająca go ponad wszystko. Pamiętnik męża Anny. To właśnie ten przedmiot połączy trójkę bohaterów. Pamiętnik napisany jest po niemiecku. Anna będąca Włoszką nie jest w stanie go sama odczytać. Pamiętnik okazuje się wyznaniem miłosnym tragicznie zmarłego męża. Kto jest jego adresatką. Piękna Anna? Inna kobieta? Andrei będący tłumaczem jako pierwszy odkrywa prawdę… Z każdym tłumaczonym słowem jego fascynacja Anną wzrasta. Oszałamia go jej piękno, dojrzałość, sposób pojmowania i odczuwania rzeczywistości.
Produkcja: Polska/ Włochy , 2015 , 90min, reżyseria: Massimo Natale, scenariusz: Marie Giaramidaro, Nikolaus Mutschlechner, obsada: Claudia Gerini, Kamil Kula, Silvia Delfino, Marianna Januszewicz, Piotr Rogucki

JULIETA – PREMIERA 2 WRZEŚNIA

Najnowszy film Pedro Almodovara

Julieta (Emma Suarez) to mieszkająca w Madrycie kobieta w średnim wieku. Przypadkowe spotkanie z Beatriz (Michelle Jenner), przyjaciółką córki, wywołuje w kobiecie powrót wspomnień. Julieta zaczyna je spisywać, doprowadzając do konfrontacji z przeszłością. Musi zmierzyć się z siłą miłości do rybaka Xoana (Daniel Grao), którego utraciła w wyniku śmiertelnego wypadku.
Produkcja: Hiszpania, 96 min, reżyseria: Pedro Almodóvar, scenariusz: Pedro Almodóvar, obsada: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Rossy de Palma, Daniel Grao

www.kinomoskwa.pl