Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kino Moskwa

TEL. 41 34-447-34; KOM. 519 – 173 – 873

REPERTUAR 23 – 28 IX 2016

10:00 -„SMOLEŃSK” /OPRÓCZ 28.09. środa/ POLSKA OD LAT 13
10:30 -„SMOLEŃSK” /TYLKO 28.09 środa/ POLSKA OD LAT 13
S 12:00 -„JAK BÓG DA” LEKTOR WŁOCHY OD LAT 12
12:30 -„SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” 2D /28.09 GODZ 12:45/ USA BO
14:15 -„SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” 3D /28.09 GODZ 14:30/ USA BO
S 14:30 -„JAK BÓG DA” LEKTOR WŁOCHY OD LAT 12
16:15 -„SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” 2D /23.09 GODZ 16:00/ USA BO
S 16:30 -„O MATKO! UMRĘ…” BEL/ FRA OD LAT 15
18:15 -„SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” 3D USA BO
S 18:30 -„JAK BÓG DA” NAPISY WŁOCHY OD LAT 12
S 20:10 -„O MATKO! UMRĘ…” BEL/ FRA OD LAT 15
20:15 -„SŁUGI BOŻE” POLSKA OD LAT 15

REPERTUAR 29 IX 2016 /CZWARTEK/

11:00 -„SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” 2D USA BO
14:15 -„SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” 3D USA BO
S 14:30 -„JAK BÓG DA” LEKTOR WŁOCHY OD LAT 12
16:15 -„SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” 2D USA BO
S 16:30 -„O MATKO! UMRĘ…” BEL/ FRA OD LAT 15
18:15 -„SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” 3D USA BO
S 18:30 -„JAK BÓG DA” NAPISY WŁOCHY OD LAT 12
S 20:10 -„O MATKO! UMRĘ…” BEL/ FRA OD LAT 15
20:15 -„SŁUGI BOŻE” POLSKA OD LAT 15

„SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” PREMIERA 23 WRZEŚNIA
Gdy ludzie opuszczają dom, zwierzęta prowadzą życie pełne przygód i intryg.
Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.
Produkcja: USA , 2016; czas trwania: 90 min.; reżyseria: Chris Renaud, Yarrow Cheney; obsada: polski dubbing: Tomasz Borkowski, Jakub Wieczorek, Agnieszka Mrozińska, Paweł Krucz, Aleksander Mikołajczak, Zofia Zborowska.
„O MATKO! UMRĘ…”
PREMIERA 23 WRZEŚNIA

To film dla tych, którzy kochają koty, wino musujące i czarne myśli!
37-letni hipochondryk Michel jest niespełnionym aktorem, którego życie zmierza donikąd. Pracuje w sklepie z AGD ze swoim jedynym przyjacielem, Derekiem. W wolnym czasie życie Michela toczy się wokół dwóch silnych kobiet. Jego matki Monique, która wykorzystując swoją chorobę, manipuluje synem. A także jego dziewczyny Aurelie, dziwacznej malarki, która pragnie sławy i uznania. Każda z nich chce zawładnąć życiem Michela, który sam próbuje walczyć ze swoimi chorymi lękami… Wierzy bowiem, że od matki wraz z życiem otrzymał też śmierć, a nawet raka. Jego chimeryczne zachowanie wkręca go w coraz bardziej w paranoidalną rzeczywistość.
Produkcja: Belgia/ Francja, czas trwania: 90 min, reżyseria: Xavier Seron, obsada: Jean-Jacques Rausin, Myriam Boyer, Serge Riaboukine, Fanny Touron

„ARGENTYNA, ARGENTYNA„
PREMIERA 30 WRZEŚNIA

Carlos Saura, reżyser niezapomnianych arcydzieł „Nakarmić kruki” czy „Carmen”, zabiera widzów do serca argentyńskiej muzyki. Twórca staje z kamerą w miejscu, gdzie przecinają się szlaki przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Tradycyjne ludowe melodie mieszają się z popularną muzyką, a artyści zastanawiają się, jaka jest przyszłość tej sztuki.
W „Argentynie” pojawiają się najważniejsze zespoły i artyści tamtejszej sceny. Ich taniec, śpiew i debaty stają się dla twórcy fascynującym spektaklem. Bohaterowie poruszają się pośród luster, które pozwalają przyjrzeć się, jak dopracowane i przemyślane są ich ruchy. Tu nie ma przypadkowego gestu ani fałszywej nutki.
produkcja: Polska , 2016, reżyseria: Wojciech Smarzowski, scenariusz: Wojciech Smarzowski, obsada: Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Adrian Zaremba, Jacek Braciak, Tomasz Sapryk, Izabela Kuna, Jarosław Gruda, Wasyl Wasylik .

„WOŁYŃ„
PREMIERA 7 PAŹDZIERNIKA

Jest lato 1939 roku. Zosia to piękna, młoda Polka, bezgranicznie zakochana w Ukraińcu Petro. Ich wielka miłość zostaje wystawiona na próbę, gdy ojciec dziewczyny postanawia wydać ją za majętnego wdowca, Skibę. Zaraz po ślubie zrozpaczona Zosia zostaje sama z dziećmi męża powołanego na front. Tymczasem między mieszkającymi obok siebie Polakami, Ukraińcami i Żydami dochodzi do coraz liczniejszych aktów przemocy. Dziewczyna staje się uczestniczką i świadkiem tragicznych wydarzeń, których kulminacją będzie rzeź dokonana na ludności polskiej przez bezwzględnych oprawców z UPA oraz polskie akcje samoobronne.
produkcja: Argentyna/Francja/Hiszpania , 2015; czas trwania: 85 min.; reżyseria: Carlos Saura;
obsada: Pedro Aznar, Juan Falú, Marian Farías Gómez, Gabo Ferro, Liliana Herrero.

„OSTATNIA RODZINA„
W KINIE OD 14 PAŹDZIERNIKA

Akcja filmu zaczyna się w 1977 roku, gdy Tomek Beksiński wprowadza się do swojego mieszkania. Jego rodzice mieszkają tuż obok, na tym samym osiedlu, przez co ich kontakty pozostają bardzo intensywne. Nadwrażliwa i niepokojąca osobowość Tomka powoduje, że matka – Zofia, wciąż martwi się o syna. W tym samym czasie Zdzisław Beksiński próbuje całkowicie poświęcić się sztuce. Po pierwszej nieudanej próbie samobójczej Tomka Zdzisław i Zofia muszą podjąć walkę nie tylko o syna, ale także o przywrócenie kontroli nad swoim życiem.
Gdy Zdzisław podpisuje umowę z mieszkającym we Francji marszandem Piotrem Dmochowskim, a Tomek rozpoczyna pracę w Polskim Radiu, wydaje się, że rodzina najgorsze kłopoty ma już za sobą. Jednak seria dziwnych, naznaczonych fatum wydarzeń, dopiero nadejdzie…
produkcja: Polska , 2016, reżyseria: Jan P. Matuszyński, scenariusz: Robert Bolesto, obsada: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Andrzej Chyra, Zofia Perczyńska, Danuta Nagórna, Alicja Karluk, Magdalena Boczarska.

KUP BILET ONLINE NA:  www.ekobilet.pl/kinomoskwa

www.kinomoskwa.pl