Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kino Moskwa

TEL. 41 34-447-34; KOM. 519 – 173 – 873

REPERTUAR 5 – 7 II 2016 (piątek – Niedziela)

12:15 -„MISIEK W NOWYM JORKU” /OPRÓCZ 7.02/ USA OD LAT B.O.
S 12:30 -„PROSZĘ SŁONIA” BILETY NORMALNY 10ZŁ, ULGOWY 8ZŁ POLSKA OD LAT B.O.
14:00 -„PLANETA SINGLI” POLSKA OD LAT 12
S 14:30 -„MÓW MI MARIANNA” POLSKA OD LAT 15
S 16:00 -„JANIS” USA OD LAT 13
16:40 -„PLANETA SINGLI” POLSKA OD LAT 12
S 18:00 -„SYN SZAWŁA” WĘGRY OD LAT 15
19:15 -„PLANETA SINGLI” POLSKA OD LAT 12
S 20:00 -„UMRIKA” FRANCJA/ INDIE OD LAT 12
22:00 -„PLANETA SINGLI” POLSKA OD LAT 12

REPERTUAR 8 – 11 II 2016 (PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK)

10:30 -„PLANETA SINGLI” /OPRÓCZ 9.02, 11.02/ POLSKA OD LAT 12
S 12:30 -„PROSZĘ SŁONIA” BILETY NORMALNY 10ZŁ, ULGOWY 8ZŁ POLSKA OD LAT B.O.
13:00 -„MISIEK W NOWYM JORKU” /OPRÓCZ 11.02/ USA OD LAT B.O.
S 14:30 -„MÓW MI MARIANNA” POLSKA OD LAT 15
14:45 -„PLANETA SINGLI” POLSKA OD LAT 12
S 16:00 -„JANIS” USA OD LAT 13
17:30 -„PLANETA SINGLI” POLSKA OD LAT 12
S 18:00 -„SYN SZAWŁA” WĘGRY OD LAT 15
S 20:00 -„UMRIKA” FRANCJA/ INDIE OD LAT 12
20:15 -„PLANETA SINGLI” POLSKA OD LAT 12
„PLANETA SINGLI” – PREMIERA 5 LUTEGO
Wreszcie idealny film na Walentynki! „Planeta Singli” nie jest kolejną polską komedią romantyczną. Nie wywoła u nikogo depresji, ani napadu wściekłości. To komedia romantyczna, na jaką zasługują widzowie, skrojona według najlepszych światowych wzorców – pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń.
Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Romantyczna Ania bierze udział w reality show ukazującym prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmiewającym naiwność kobiet szukających tam ideału.
produkcja: Polska , 2015; czas trwania: 128 min.; reżyseria: Mitja Okorn; obsada: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Paweł Domagała, Michał Czernecki, Katarzyna Bujakiewicz, Tomasz Karolak.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW NA WALENTYNKI JUŻ RUSZYŁA!
14 LUTEGO godz: 14:00; 16:40; 19:15; 22:00
„SYN SZAWŁA”
Nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny, zdobywca Złotego Globu oraz Grand Prix na festiwalu w Cannes.
Rok 1944, niemiecki nazistowski obóz zagłady Auschwitz-Birkenau. 48 godzin z życia Szawła Ausländera, członka Sonderkommando – oddziału żydowskich więźniów zmuszonych asystować nazistom w wielkiej machinie Zagłady – na krótko przed wybuchem buntu. W rzeczywistości, której nie sposób pojąć, w sytuacji bez szans na przetrwanie, Szaweł próbuje ocalić w sobie to, co zostało z człowieka, którym kiedyś był.
produkcja: Węgry , 2015 ; czas trwania: 107 min. ; reżyseria: László Nemes; scenariusz: László NemesClara Royer

„JANIS”
Janis: Little Girl Blue  to szczery, emocjonalny i przemyślany film, może nawet bardziej o Joplin jako o osobie niż legendzie. Sięgając do prywatnych zapisków artystki, wydobywając z rodzinnych archiwów fotografie, nagrania, a przede wszystkim listy, Berg powraca do teksańskiego dzieciństwa Janis Joplin, naznaczonego bolesnym odrzuceniem i poczuciem niedopasowania. Przywołuje też czasy rozkwitu kariery piosenkarki w San Francisco, trudne początki, skomplikowane relacje z zespołem, atmosferę Woodstock i pierwsze miłości. Tu na scenę wkraczają dawni koledzy muzycy, ludzie z branży, przyjaciele, kochankowie. To oni tworzą wizerunek Joplin: równie utalentowanej co niepewnej siebie gwiazdy, która nigdy nie przestała być dziewczyną z Teksasu.
produkcja: USA , 2015; czas trwania: 106 min. reżyseria: Amy Berg; scenariusz: Amy Berg.

„UMRIKA” – PREMIERA!
Ciepła i inteligentna komedia, która podbiła serca widzów tegorocznego festiwalu w Sundance, gdzie „Umrika” zdobyła Nagrodę Publiczności.
Udai, mieszkaniec małej wioski w Indiach, wyrusza do Ameryki, zwanej tutaj powszechnie Umriką, i przez kolejne lata informuje rodzinę o swoich przygodach śląc do domu bogato ilustrowane listy. Gdy korespondencja nagle się urywa jego młodszy brat Ramakant odkrywa, że to wcale nie Udai był autorem listów, i że tak naprawdę nie dał on znaku życia od swojego wyjazdu. Razem ze swoim przyjacielem Lalu, Ramakant wyrusza na poszukiwania brata.
produkcja: Francja, Indie, Niemcy , 2015; czas trwania: 98 min.; reżyseria: Prashant Nair.

„MISIEK W NOWYM JORKU” – PREMIERA!
Kiedy na biegunie robi się za ciasno, misie i lemingi wychodzą na miasto. Tak rozpoczyna się komediowa heca w wielkim mieście, czyli wypełniona gagami animacja „Misiek w Nowym Jorku”. Familijna komedia od twórców kultowych hitów ze stacji Cartoon Network zabiera dużych i małych widzów w pełną przygód i śmiechu podróż – od śniegów Arktyki do centrum Ameryki. A niedźwiedź polarny o gołębim sercu udowodni i ludziom, i zwierzakom, że spoko z niego misiek!
produkcja: Indie, USA , 2016; czas trwania: 86 min.; reżyseria: Trevor Wall; obsada: Anna Cieślak, Adam Woronowicz, Piotr Gąsowski, Aleksandra Kowalicka, Grzegorz Kwiecień, Krzysztof Gosztyła, Wojciek Machnicki, Maciej Maciejewski.

„ZJAWA” – W KINIE OD 19 LUTEGO
Nominowany do Oscara w 12 kategoriach.
Rok 1822. Legendarny podróżnik i odkrywca Hugh Glass zostaje brutalnie zaatakowany przed niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenie. Aby przeżyć, musi zmierzyć się z morderczą zimą i zdradą swego najbliższego przyjaciela (Tom Hardy – ”Mad Max: Na drodze gniewu”), który porzuca go z dala od cywilizacji bez nadziei na ratunek. Dzięki niezwykłej sile woli Glass pokonuje przeciwności losu, by odnaleźć siebie i wymierzyć sprawiedliwość wrogom.
produkcja: USA , 2015; czas trwania: 156 min.; reżyseria: Alejandro González Iñárritu; obsada: Tom Hardy, Leonardo DiCaprio, Will Poulter, Domhnall Gleeson, Paul Anderson.

„SPRAWIEDLIWY” – PREMIERA 19 LUTEGO
Oparta na faktach poruszająca opowieść o polskich rodzinach gotowych zaryzykować wszystkim, by nieść pomoc żydowskiej dziewczynce w czasach, gdy najprostszy odruch serca wymaga największego bohaterstwa.
produkcja: Polska , 2015; czas trwania: 98 min.; reżyseria: Michał Szczerbic; obsada: Jacek Braciak, Aleksandra Hamkało, Urszula Grabowska, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Dąbrowska, Anna Karczmarczyk, Beata Tyszkiewicz, Ewelina Zawistowska, Maja Komorowska.