Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kino Moskwa

TEL. 41 34-447-34; KOM. 519 – 173 – 873

REPERTUAR 6 – 8 V; 10 – 12 V 2016

12:15 -„KSIĘGA DŻUNGLI” 2D /OPRÓCZ 10.05/ USA OD LAT B.O.
13:45 -„BÓG NIE UMARŁ 2” – NAPISY /TYLKO 10.05/ USA OD LAT 12
S 14:00 -„ROMEO I JULIA” USA OD LAT 12
14:15 -„ MUSTANG” /OPRÓCZ 10.05/ FRANCJA/ TURCJA OD LAT 15
16:10 -„KSIĘGA DŻUNGLI” 3D USA OD LAT B.O.
S 16:15 -„HIGH – RISE” W. BRYTANIA/ FRANCJA OD LAT 15
S 18:10 -„PYCHA” USA OD LAT 15
18:15 -„wszystko gra” POLSKA OD LAT 12
S 19:45 -„NIEBO NA ZIEMI” SZWECJA OD LAT 15
20:15 -„wszystko gra” POLSKA OD LAT 12

REPERTUAR 9 V 2016 (PONIEDZIAŁEK)

10:00 -„KSIĘGA DŻUNGLI” 2D USA OD LAT B.O.
12:30 -„ MUSTANG” FRANCJA/ TURCJA OD LAT 15
S 14:00 -„ROMEO I JULIA” USA OD LAT 12
14:45 -„wszystko gra” POLSKA OD LAT 12
S 16:15 -„HIGH – RISE” W. BRYTANIA/ FRANCJA OD LAT 15
S 18:10 -„PYCHA” USA OD LAT 15
S 19:45 -„NIEBO NA ZIEMI” SZWECJA OD LAT 15
20:30 -„wszystko gra” POLSKA OD LAT 12

#WSZYSTKOGRA – PREMIERA 6 MAJA
Film z największymi polskimi przebojami!

“#WSZYSTKOGRA” to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?
Choreografia, którą opracował Agustin Egurrola,reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Słowem – musical, na który od dawna czekali polscy widzowie.
Producentem filmu jest Scorpio Studio, twórcy takich hitów jak „Jack Strong”, czy „Sęp”.
produkcja: Polska , 2016 ; czas trwania: 90 min. ; reżyseria: Agnieszka Glińska; scenariusz: Marta Konarzewska, Agnieszka Glińska, Ilona Łepkowska; obsada: Kinga Preis, Stanisława Celińska, Eliza Rycembel, Sebastian Fabijański, Antoni Pawlicki, Krzysztof Stroiński, Karolina Czarnecka, Irena Melcer.
„PYCHA” -NOWOŚĆ!
„Pycha” to doskonały powód do tego, by pokochać życie i kino!
Prezentowana na festiwalach w Locarno i w Cannes uwodzicielska i pełna tajemnic komedia, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. W jednej z głównych ról zobaczymy Carmen Maurę, muzę Pedro Almodovara.
Na obrzeżach Lozanny, w opuszczonym motelu, wyjętym niczym z obrazów Edwarda Hoppera, pojawia się sześćdziesięcioletni David. W czerwonej czapce przypomina nieco Steva Zissou z filmów Wesa Andersona, podobnie również się zachowuje. W jednym z pokoi spotyka się z kobietą, Espe. Jak się okazuje, nie jest to jednak początek romantycznej randki, a biznesowe spotkanie, zaplanowane z wojskową dokładnością, w trakcie którego życie Davida nie raz zawiśnie na włosku.
produkcja: Francja, Szwajcaria , 2015; czas trwania: 75 min.; reżyseria: Lionel Baier.

„NIEBO NA ZIEMI” – NOWOŚĆ!
Kontynuacja nominowanego do Oscara „Jak w niebie”, jednego z najbardziej kasowych filmów w historii szwedzkiej kinematografii, porównywanego przez krytyków do „Czekolady” i „Włoskiego dla początkujących”. Poruszająca i zabawna historia o sile miłości i sprawczej mocy muzyki, które mają zbawienny wpływ na mieszkańców małej wioski na północy Szwecji.
Przebojowa wokalistka country, Lena, jest gwiazdą lokalnej sceny. Mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z koncertów, a jej występy na żywo co wieczór przyciągają tłumy. Pewnego dnia z zaskakującą prośbą do Leny zwraca się miejscowy pastor Stig. Niestroniący od alkoholu duchowny boi się utraty posady. Prosi więc kobietę, by ta reaktywowała chór, który przed laty założył jej tragicznie zmarły partner – charyzmatyczny dyrygent i kompozytor Daniel. Wkrótce za sprawą piosenkarki podupadający kościół na nowo zacznie tętnić życiem. A w sercach i uszach miejscowych znów zabrzmi muzyka.
produkcja: Szwecja, 2015; czas trwania: 144 min.; reżyseria: Kay Pollak; obsada: Frida Hallegren, Jakob Ofterbro, Axelle Axell, Björn Bengtsson, Eric Ericson, Niklas Falk, Björn Granath

„ROMEO I JULIA” – NOWOŚĆ!
Z OKAZJI ROCZNICY 20-LECIA OD POWSTANIA FILMU, OFERUJEMY PAŃSTWU ODNOWIONĄ, CYFROWĄ WERSJĘ FILMU W JAKOŚCI 2K.
Tragedia Williama Szekspira “Romeo i Julia”, przeniesiona we współczesne realia subkultury rywalizujących gangów. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Verona Beach na Florydzie u schyłku XX wieku. Rozpoczyna się na stacji benzynowej, gdzie dochodzi do strzelaniny między zwalczającymi się gangami, związanymi z dwoma najważniejszymi rodzinami w mieście: Kapuletów i Montekich. Na tym tle rozwija się wątek miłości dwojga młodych ludzi – Romea (Leonardo DiCaprio) i Julii (Claire Danes).
produkcja: USA , 1996; czas trwania: 120 min.; reżyseria: Baz Luhrmann; obsada: Leonardo DiCaprio, Claire Danes, John Leguizamo, Harold Perrineau, Pete Postlethwaite, Paul Sorvino, Brian Dennehy, Paul Rudd.

„MÓJ PRZYJACIEL ORZEŁ” – PREMIERA 13 MAJA
Bohaterem filmu jest mieszkający w górskiej okolicy chłopiec o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła. Lukas postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach. Zadanie jest bardzo trudne, bo ojciec chłopca nie pochwala jego planów, a sam orzeł jest na początku bardzo nieufny. Z czasem jednak relacja Lukasa z dzikim zwierzęciem zmienia się w niezwykłą przyjaźń i prowadzi do fascynujących przygód. Wielkim wsparciem dla Lukasa jest tajemniczy Danzer, który jak nikt inny zna się na obyczajach dzikich zwierząt i otwiera przed chłopcem ich niezwykły świat.
Zdjęcia do filmu powstawały kilka lat, aby losy dzikiego zwierzęcia ukazać z niespotykanym dotąd realizmem. Pierwsze ujęcia zrealizowano, gdy pisklę wykluwało się z jaja, a potem śledzono rozwój dorastającego w naturze orła.

produkcja: Austria, 2015; czas trwania: 98 min.; reżyseria: Gerardo Olivares, Otmar Penker; obsada: Jean Reno, Tobias Moretti, Manuel Camacho

KUP BILET ONLINE NA:   www.ekobilet.pl/kinomoskwa

Cena biletów na SALĘ STUDYJNĄ: norm. – 15 zł, ulg. – 13 zł, ulgowy wtorek – 13 zł.
Cena biletów na DUŻĄ SALĘ: normalny – 16 zł, ulgowy – 14 zł, ulgowy wtorek – 13 zł.