Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kino Moskwa

TEL. 41 34-447-34; KOM. 519 – 173 – 873

REPERTUAR 27 V – 2 VI 2016

10:00 -„ANGRY BIRDS FILM” 2D /OPRÓCZ 30.05, 1, 2.06 / USA OD LAT B.O.
10:30 -„ANGRY BIRDS FILM” 2D /TYLKO 1, 2.06/ USA OD LAT B.O.
12:00 -„ANGRY BIRDS FILM” 2D /TYLKO 27-29.05/ USA OD LAT B.O.
12:15 -„ANGRY BIRDS FILM” 2D /TYLKO 31.05; 1, 2.06/ USA OD LAT B.O.
S 12:30 -„TYDZIEŃ MAMI FATALE” POLSKA OD LAT B.O.
14:00 -„MŁODY MESJASZ” /30.05 GODZ. 13:00; 31.05 GODZ. 14:15/ USA OD LAT 7
S 14:15 -„Z DALEKA” WENEZUELA OD LAT 15
S 16:00 -„Z PODNIESIONYM CZOŁEM” /OPRÓCZ 23.05/ FRANCJA OD LAT 15
16:15 -„ANGRY BIRDS FILM” 3D USA OD LAT B.O.
S 18:10 -„ŚLEPOWIDZENIE” /OPRÓCZ 27.05/ NORWEGIA OD LAT 15
S 18:15 -„DOBRA ŻONA” FESTIWAL FILMOWY WIOSNA FILMÓW /TYLKO 27.05/ SERBIA
18:15 -„ANGRY BIRDS FILM” 3D USA OD LAT B.O.
S 20:00 -„Z DALEKA” WENEZUELA OD LAT 15
20:15 -„DZIEŃ MATKI” USA OD LAT 12
DZIEŃ MATKI W KINIE
Przyjdź ze swoją Mamą do kina w dniach 27 – 29 MAJA na godz. 20:15. Pierwsze 20 Mam otrzyma od nas upominek.

„DZIEŃ MATKI” – NOWOŚĆ
Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall – fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem – przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. Dzień Matki oglądany oczami samotnej matki dwóch synów, gwiazdy nieposiadającej dzieci, młodej dziewczyny niedogadującej się z własną matką i ojca – samotnie wychowującego dwie córki.
produkcja: USA , 2016; czas trwania: 118 min.; reżyseria: Garry Marshall; scenariusz: Tom Hines, Lily Hollander, Anya Kochoff; obsada: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis, Britt Robertson, Timothy Olyphant, Hector Elizondo.

DZIEŃ DZIECKA W KINIE
1 CZERWCA na seansie o godz. 16:15 i 18:15 odbędzie się losowanie nagród dla dzieci.

„ANGRY BIRDS FILM” – PREMIERA 27 MAJA
Filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat.
Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy – temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek… Angry Birds nadlatują!
produkcja: Finladnia, USA , 2016; reżyseria: Clay Kaytis, Fergal Reilly; scenariusz: Jon Vitti
„ŚLEPOWIDZENIE” – NOWOŚĆ
Trzydziestoparoletnia bohaterka filmu – Ingrid – niedawno straciła wzrok. Z każdym dniem izoluje się od świata zewnętrznego, który przestaje być dla niej przyjazny. Przesiaduje na rudym fotelu, słucha muzyki, popija herbatę. Boi się wychodzić z domu, bo przeraża ją obcy, niewidzialny świat. Siedzi więc całymi dniami w bezpiecznym mieszkaniu, próbując wypełnić jakoś czas podczas nieobecności męża, Mortena. Zaczyna pisać powieść. Najpierw dlatego by zatrzymać w ten sposób zapamiętane miejsca, przedmioty i barwy. Następnie, by dać upust swoim niepokojom wynikającym z podejrzeń o niewierność męża. Bohaterem powieści zostaje Morten. Ingrid wplątuje go w internetowy romans z samotną matką, Elin. Ale Elin to nie tylko kochanka, najwyraźniej może uchodzić za alter ego autorki, zwłaszcza od chwili kiedy też traci wzrok. Jest jeszcze trzecia postać, Einar – podglądacz i pasjonat pornografii. Ale ta historia, w miarę pisania, coraz bardziej się komplikuje. Do tego stopnia, że przejście od fikcji do realu staje się dla autorki coraz bardziej złożone.
produkcja: Norwegia, 2015; czas trwania: 96 min.; reżyseria: Eskil Vogt.

„Z DALEKA” – NOWOŚĆ OD 27 MAJA
Film z Wenezueli w reżyserii debiutanta Lorenzo Vigasa zaskoczył wszystkich zdobywając Złotego Lwa. Zwycięstwo filmu opowiadającego o gejowskiej miłości i samotności w Caracas jest wielką niespodzianką. Nagrodę przyznało Jury pod przewodnictwem Alfonso Cuarona z Meksyku, z Pawłem Pawlikowskim w składzie.
Bohaterem filmu jest 50-latek z Caracas, którego pasją są przygodne spotkania z chłopcami z ulicy. Poznanie jednego z nich, wyjątkowo agresywnego, zmienia jego życie, ponieważ postanawia go wychować. Podwójnie ważne jest samo poruszenie tematu, który pozostaje nadal tabu w konserwatywnych społeczeństwach Ameryki Łacińskiej.
produkcja: Wenezuela , 2015; czas trwania: 93 min.; reżyseria: Lorenzo Vigas

„NIENASYCENI” – NOWOŚĆ OD 3 CZERWCA
Miłość, seks i rock’n’roll na słonecznej wyspie u wybrzeży Sycylii. Naładowany erotycznym napięciem filmie Luci Guadagnino, którego twórczość porównywana jest z dokonaniami Paolo Sorrentino – wybitnego reżysera „Wielkiego piękna” i „Młodości”. Wszystko to w pulsującym rytmie przebojów legendarnej grupy The Rolling Stones. Na ekranie, oprócz zniewalających pejzaży śródziemnomorskiej wyspy, równie fascynujące kreacje, które przygotował sam Dior. Za pracę kamery odpowiada Yorick Le Saux – nagradzany autor zdjęć do „Basenu” François Ozona oraz „Tylko kochankowie przeżyją” Jima Jarmusha.
Legendarna gwiazda rocka Marianne Lane wraz z ukochanym Paulem uciekają przed zgiełkiem show biznesu. Spędzają upragniony urlop na oddalonej od świata, sąsiadującej ze słoneczną Sycylią, wyspie. Wszystko się jednak zmieni, kiedy z wizytą pojawi się były partner Marianne – Harry wraz ze swoją piękną i wyzywającą córką Penelope. Rajski spokój włoskiej wysepki zostanie zburzony przez zmysłowe i pełne seksualności napięcie. Nie zawsze można wygrać z ukrytymi pragnieniami.
produkcja: Włochy, Francja , 2015; czas trwania: 125 min.; reżyseria: Luca Guadagnino; scenariusz: David Kajganich; obsada: Dakota Johnson, Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Matthias Schoenaerts.

„BÓG W KRAKOWIE” – PREMIERA 3 CZERWCA
„Bóg w Krakowie” to film o wierze, nadziei, przebaczeniu, poświęceniu, miłości i wolności, ale przede wszystkim o tęsknocie człowieka za Bogiem i Jego Miłosierdziem.
Akcja filmu rozgrywa się współcześnie na tle urokliwego, tajemniczego i mistycznego miasta. Na splatających się drogach bohaterów swoje ślady odciskają wielcy święci: św. Jan Paweł II, św. Brat Albert, św. Jadwiga, św. Faustyna, a nawet… św. Rita, a niezwykłe sceny rozgrywają się w pełnych mistyki miejscach: pod wawelskim Czarnym Krzyżem, cudowną figurą Dzieciątka Koletańskiego czy przed obrazem Matki Bożej Wolności.
produkcja: Polska , 2016; reżyseria: Dariusz Regucki; obsada: Dorota Pomykała, Jerzy Trela, Kamila Baar, Radosław Pazura, Piotr Cyrwus, Edward Linde-Lubaszenko, Karolina Chapko, Maciej Słota

KUP BILET ONLINE NA: www.ekobilet.pl/kinomoskwa

Cena biletów na SALĘ STUDYJNĄ: norm. – 15 zł, ulg. – 13 zł,
ulgowy wtorek – 13 zł.
Cena biletów na DUŻĄ SALĘ: normalny – 16 zł, ulgowy – 14 zł,
ulgowy wtorek – 13 zł.