19 ton żywności dla ubogich
Rekordowa przedświąteczna zbiórka żywności w świętokrzyskich sklepach. W miniony weekend odbyła się druga z akcji organizowanych przez Caritas, pierwsza zbiórka była prowadzona we współpracy z Bankami Żywności. Efekty są imponujące. Mieszkańcy regionu wrzucili do koszy wolontariuszy 19 ton produktów – mówi ks. Krzysztof Banasik, wicedyr. Caritas diecezji kieleckiej. – Mieszkańcy są coraz hojniejsi, ale nie [...]
