Kibice wrócą na trybuny
Najprawdopobniej dojdzie do porozumienia SKPR Iskra Kielce i Klubu Sportowego Vive Targi Kielce. Oznacza to, że najzagorzalsi kibice znów będą odpowiedzialni za głośny doping i oprawy podczas meczów mistrzów Polski.Obie strony doszły do porozumienia w poniedziałek i zostanie ono podpisane prawdopodobnie dziś. Tym samym zakończy się trwający od lipca spór na linii klub – kibice.
