Trwa XXII Letnia Akademia Karate
Cykl spotkań odbywa się w ramach Lato w Mieście. Oprócz nauki karate uczestnicy będą brali udział w m.in. wycieczkach do Krakowa, wyjściach na basen, do kina, muzeów. Zajęcia potrwają przez najbliższe dwa tygodnie. Udział w zajęciach jest darmowy. Więcej informacji uzyskacie w Klubie Karate Kyokushin mieszczącym się przy ulicy Żytniej 1 w Kielcach
