Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Dariusz Lisowski Laureatem nagrody ,,Czyste Serce”

W piątek, 2 września podczas koncertu Na Muzycznym Rynku w Kielcach Dariusz Lisowski został nagrodzony przez Kapitule ,,Czystego Serca”" w kategorii osobowość.
Statuetka Czystego Serca została przyznana dla autora projektu ,,Zagraj z Nami Nie z Nałogami” ,,Błękitny Promyk Nadziei” i oczywiście akcji charytatywnej ,,Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki dla Huberta, Delfiny i Andrzeja”.Nagrody zostały przyznane w czterech kategoriach: instytucja, organizacja pozarządowa, wydarzenie-akcja, osobowość.

Uroczyste wręczenie ,,Czystych serc” prowadziła Magdalena Smożewska-Wójcikiewicz-Radio Kielce.

Dariusz Lisowski jest osoba bardzo energiczna i wrażliwa pomagająca dzieciom jak również osobą chorym i niepełnosprawnym, ale również szlachetną, bezinteresowną, pełni poświęcająca się dla innych.

Prowadząca tą uroczystość Magdalena Smożewska-Wójcikiewicz zapraszając Dariusza Lisowskiego na scenę do uroczystej dekoracji zapowiedziała krótko
,,Zapraszam na scenę naszego Miska Zdziśka który daje wiele pięknych chwil tym, którzy ich potrzebują. Pokazuje im zupełnie inne możliwości dając przykład, jak pomagać drugiemu człowiekowi.Przywitajmy gorąco Miśka Zdziśka

Nagroda jest hołdem dla nieżyjącego Marka Kotańskiego, założyciela ruchu czystych serc. W województwie świętokrzyskim, idee ruchu propaguje działający przy Wojewodzie Zespół ds. Rodziny i Przeciwdziałania Uzależnieniom, a nominacji do nagrody i wyboru laureatów dokonuje działająca od 2003 roku Kapituła, mająca charakter reprezentatywny i interdyscyplinarny.

“Czyste serca” przyznawane są po uwzględnieniu wielu kryteriów, m.in. zaangażowania podmiotu w propagowanie idei wzorców osobowych młodego człowieka, dotychczasowe osiągnięcia i skuteczność w zakresie aktywizacji dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie aksjologii postaw młodego człowieka, a także oryginalność, czytelność i realność metody upowszechniania wzorców osobowościowych jako skutecznego narzędzia profilaktyki.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 9