Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Kino „Moskwa” zaprasza na premiery

Kino Moskwa zaprasza na dwie premiery “SKÓRA, W KTÓREJ ŻYJĘ”- najnowszy film Almodovara, “MNAIM” – malezyjska animacja oraz najnowszy film Woodego Allena.

„SKÓRA, W KTÓREJ ŻYJĘ” – PREMIERA!!!
Od czasu, gdy żona doktora Roberta Ledgarda, znanego chirurga plastycznego, spłonęła w wypadku samochodowym, próbował on stworzyć nową ludzką skórę, która mogłaby ją ocalić. Po dwunastu latach badań udaje mu się wyhodować skórę, będącą prawdziwą zbroją, chroniącą przed wszelkimi zagrożeniami. Przez lata eksperymentów i prób doktor Ledgard potrzebował trzech rzeczy: braku skrupułów, asystenta i królika doświadczalnego: najlepiej człowieka. Skrupuły nie były dla doktora żadnym problemem, najwierniejszą asystentką została Marilia, kobieta opiekująca się nim od dnia jego narodzin, a jeśli chodzi o doświadczalnego królika… Ledgard nie bał się sięgnąć po najbardziej drastyczne rozwiązanie…
produkcja: Hiszpania , 2011
czas trwania: 120 min.
reżyseria: Pedro Almodovar
obsada: Antonio Banderas, Elena Anaya, Blanca Suarez

„MNIAM!” PREMIERA!!!
Smakowite opowieści żółwicy Magdy, zachwalającej specjały kuchni „nadwodnego” świata, sprawiły, że dwa rekiny – Szczena i mały Olo – poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa – machiny kroczącej skonstruowanej przez łebskiego głowonoga Doktora Mackensteina. Jednak pierzaści kandydaci na prowiant nie pozostają dłużni i przygotowują płetwiastym kilka jajcarskich niespodzianek. Bo nie ma nic gorszego, niż wkurzona kura! Kiedy wielokrotna miss kurnika Kokosza Nell znajdzie się w zasięgu paszczy żarłocznego Szczeny, do kontrataku ruszą zaprawieni w walkach kogutów mistrzowie kurate Kurczak Norris, Kurambo i Kukurychu. Bo kurczaki nie płaczą!
produkcja: Malzeja , 2011
czas trwania: 91 min.
reżyseria: Aun Hoe Gou
obsada: głosy: Jerzy Kryszak, Magda Gessler, Piotr Fronczewski, Marcin Hycnar

„O PÓŁNOCY W PARYŻU”
Inez i Gi przybywają do światowej stolicy romansu, planując ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na ciężką próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana.
produkcja: Hiszpania, USA , 2011
czas trwania: 94 min.
reżyseria: Woody Allen
obsada: Owen Wilson, Rachel McAdams, Marion Cotillard

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 1