Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

FILMOWE FERIE W KINIE WDK!!!

w dn.13-24 lutego zapraszamy na 8 filmowych spotkań dla dzieci i młodzieży. W programie projekcje filmowe, połączone z warsztatami plastycznymi, które poprowadzą instruktorzy z Działu Artystycznego WDK i animatorzy z kawiarni Kawka Zabawka.
Każdy bilet tylko 5 złotych!!!
Początek każdego spotkania o godzinie 11:00, rezerwacje telefoniczne dla grup zorganizowanych pod nr. (41) 36 55 148
Szczegółowy program na:
www.wdk-kielce.pl

13.02 (poniedziałek)
“Jak ukraść księżyc” (animacja/familijny, USA, 2010, 95 min)
reż. Pierre Coffin, Chris Renaud

Gdzieś na przedmieściach, w szczęśliwym sąsiedztwie domków z dobrze utrzymanymi ogródkami i śnieżno białymi płotkami, stoi czarny dom z martwym trawnikiem! To tu ukrywa się Gru, który wraz z armią swoich rezolutnych żółtych Minionków planuje jak opanować świat!
Posiadający artylerię gotową do walki w każdej chwili, uzbrojony w pomniejszające lasery i zamrażające pistolety, Gru przygotowuje się do pokonania każdego, kto stanie mu na drodze.
Niespodziewane w jego życiu pojawiają się jednak trzy małe sierotki, które zrobią wszystko, aby uczynić z niego dobrego tatę. Krzyżuje to plany Gru i zagraża jego reputacji super łotra, który miał przecież ukraść księżyc.
Super zły? Wcale Nie!

zwiastun filmu:

http://youtu.be/fMRcDuni_DM

14.02 (wtorek)
“Jak wytresować smoka” (animacja, USA, 2010, 98 min)
reż. Dean DeBlois, Chris Sanders

Producenci “Shreka”, “Madagaskaru” i “Kung Fu Pandy” przedstawiają film na podstawie książki Cressidy Cowell “Jak wytresować smoka”, której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie…

zwiastun filmu:

http://youtu.be/OXcjm7EGfyc

15.02 (środa)
“Koń wodny: Legenda głębin” (familijny/fantasy/przygodowy, USA, 2007, 111 min)
reż. Jay Russell
wyst.: Ben Chaplin, Alexander Nathan Etel, David Morrissey, Emily Watson

Kiedy samotny chłopiec o imieniu Angus znajduje na brzegu Loch Ness wielkie, tajemnicze jajo, nikt nie jest przygotowany na mające nastąpić wydarzenia. Okazuje się, że dziwną istotą w środku jest Koń Wodny, najbardziej tajemnicze i bajeczne stworzenie! Jednak gdy Koń Wodny rośnie dziesięciokrotnie każdego dnia, Angus nie jest w stanie już ukrywać przyjaciela…

zwiastun filmu:

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 2