Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Przegląd Fotograficzny – Karczówka

Tylko do 31 marca 2012 r. można nadsyłać zdjęcia na I Przegląd Fotograficzny Karczówka. Celem przeglądu jest ocena  prac fotograficznych i ukazanie piękna Karczówki w jej różnych aspektach – począwszy od artystycznej, portretowej, pejzażowej poprzez reklamową, reportażową, sportową i prasową, na edytowanej komputerowo skończywszy.

Wybrane zdjęcia będą prezentowane podczas wystawy w II kwartale 2012 r.  Ponowna prezentacja fotografii, nastąpi  podczas II edycji Przeglądu, na wystawie obejmującej dodatkowo stare zdjęcia i dorobek artystów malarzy, która odbędzie się po zakończeniu prac remontowych na Karczówce w 2013 roku.

Organizatorzy już teraz zwracają  się z prośbą do osób, które posiadają archiwalne fotografie Karczówki o ich udostępnienie. „Taki kompleksowy przegląd jest szansą na pokazanie miejsc, które wszyscy znają,  w taki sposób,  który dla wielu pozwoli odkryć je na nowo” – mówi Paweł Zawadzki jeden z współorganizatorów przeglądu.

Przegląd Fotograficzny Karczówka, ma być wystawą cykliczną, dokumentująca upływ czasu miejsca,  które jest niemal symbolem miasta Kielce  – czasami tak nie zauważalny w wirze codzienny spraw. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Przeglądzie wszystkich fotografującyh zakochanych w Karczówce.

Więcej informacji oraz Regulamin  Przeglądu można znaleźć  na stronie www.karczowka.eu <http://www.karczowka.eu>.

Osoby, które posiadają zdjęcia archiwalne proszone są o kontakt – pawel.zawadzki@karczowka.eu <mailto:pawel.zawadzki@karczowka.eu>

fotografia: Krzysztof ,,Szarack” Zając

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6