Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Podwójna porażka w Zagłębiu

Korona Kielce w 26. kolejce T-Mobile Ekstraklasy uległa na własnym terenie Zagłębiu Lubin 0:2. „Złocisto-krwiści” już od pierwszej minuty byli stroną przeważającą i to oni byli bliżsi objęcia prowadzenia. Wszystko zmieniło się w 32. minucie, kiedy bramkę dla gości z kontrowersyjnego rzutu karnego zdobył Darvydas Sernas. Drugi gol wpadł pod koniec drugiej części starcia.

Zdaniem zarówno zawodników, jak i kibiców kieleckiego zespołu, antybohaterem spotkania był sędzia Paweł Pskit, który podopiecznym Leszka Ojrzyńskiego pokazał aż dziesięć żółtych kartek, w tym dwie czerwone.

– O wyniku końcowym tego meczu zadecydowała… Pomyłka arbitra głównego – mówi szkoleniowiec Korony.

Kielczanie kolejny mecz rozegrają już za tydzień. Korona w poniedziałek w Łodzi zmierzy się z miejscowym ŁKS-em. Spotkanie rozpocznie się o godzinie18:30. Transmisję z tego meczu przeprowadzi Radio Plus Kielce.