Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Korona przed historyczną szansą

Korona Kielce w czwartek rozegra mecz w ramach 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez szkoleniowca Leszka Ojrzyńskiego tego dnia rozegra ostatni mecz przed własną publicznością. Przeciwnikiem będzie Widzew Łódź, który ten sezon zakończy w środku tabeli.

„Złocisto-krwiści”, dzięki ewentualnemu zwycięstwu, staną przed ogromną szansą uplasowania się w pierwszej czwórce ekstraklasy i w konsekwencji grę w europejskich pucharach. Kielczanie mają również dużą szansę na zdobycie mistrzostwa Polski. Warunkiem sukcesu jest zdobycie sześciu punktów w dwóch ostatnich potyczkach oraz korzystny układ pozostałych spotkań.

Pomocnik Korony, Paweł Sobolewski liczy na kieleckich kibiców. – To wsparcie jeszcze nigdy nie było nam aż tak bardzo potrzebne. Wierze, że ten stadion wreszcie się zapełni. Jeśli nie w komplecie, to niemal w całości. Puchary są na wyciagnięcie ręki, głupio byłoby zmarnować taką szanse.
Mecz Korona – Widzew odbędzie się jutro na stadionie przy ulicy Ściegiennego o godzinie 18. Kwadrans przed pierwszym gwizdkiem sędziego, transmisję z tego spotkania rozpocznie Radio Plus Kielce.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 1