Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Agroturystyka z klimatem

Cztery obiekty z woj. świętokrzyskiego walczą o tytuł „Miejsca z Klimatem”. Konkurs organizowany przez Forum Rozwoju Efektywnej Energii (FREE) jest skierowany do tych gospodarstw i obiektów agroturystycznych i turystycznych w całej Polsce, które wykorzystują nowoczesne, efektywne źródła energii. W zakończonym właśnie naborze zgłosiło się w sumie 112 miejsc.


Gospodarstwa z województwa świętokrzyskiego, które otrzymają certyfikat „Miejsce z Klimatem”, to Agroturystyka „Pod Porębą”, Agroturystyka Pod Lipą, Agroturystyka u Michała oraz Wojtasówka. Wszystkie te obiekty obejrzeć można w galerii obiektów konkursowych. Galeria oraz więcej informacji na temat konkursu dostępne są na stronie konkursu www.forumfree.pl/konkurs.
Ostateczne wyniki konkursu i głównych zwycięzców poznamy w połowie września.

– Obiekty odznaczone naszym certyfikatem przyjazne są nie tylko gościom, ale i klimatowi, gdyż dzięki zastosowaniu efektywnych źródeł energii mniej szkodzą środowisku. Wobec zwiększającej się świadomości ekologicznej wśród turystów, posiadanie przez dany obiekt certyfikatu „Miejsce z Klimatem” może okazać się jego dodatkowym atutem – mówi Wojciech Waglowski, rzecznik Forum Rozwoju Efektywnej Energii.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 3