Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Karnety na mecze Vive

Jedynie do końca tego miesiąca fani Vive Targów Kielce będą mogli kupić karnety na miejsca, które zajmowali w poprzednim sezonie. Po tym terminie wejściówki trafią do wolnej sprzedaży. W zależności od sektora, kosztują one od 400zł oraz upoważniają do wejścia na większość spotkań kieleckich szczypiornistów rozgrywanych w hali przy ulicy Bocznej.


Pomimo sezonu urlopowego karnety sprzedają się bardzo dobrze. W sprzedaży są karnety pełne, które obejmują wszystkie mecze rozgrywane w ramach PGNiG Superligi 2012/2013 (faza zasadnicza i play-off), mecze Pucharu Polski (bez ewentualnego Final Four) oraz starcia Ligi Mistrzów fazy grupowej. Ponadto, karnet obejmuje wstęp na sierpniowy turniej Galeria Echo Kielce Cup 2012.

Łącznie dzięki karnetowi można zobaczyć 30 spotkań „żółto-biało-niebieskich”. – W tym sezonie w barwach naszego zespołu będziemy mogli zobaczyć kolejnych znakomitych zawodników: Maneula Strleka, Ivana Cupicia, Krzysztofa Lijewskiego czy powracającego do Kielc, Karola Bieleckiego. Zapowiada się ciekawa walka o obronę Mistrzostwa Polski i udane występy w Lidze Mistrzów. Zakup karnetu gwarantuje obejrzenie tych wszystkich wspaniałych widowisk w Hali Legionów – mówi dyrektor ds. sportowych klubu Radosław Wasiak.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 1