Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Niewrzawa w Vive

Paweł Niewrzawa w ekipie Vive Targów Kielce – jeden z najlepszych polskich szczypiornistów młodej generacji podpisał z kieleckim zespołem 2-letni kontrakt. Mierzący 183cm wzrostu rozgrywając będzie trenował z podopiecznymi Bogdana Wenty przez okres przygotowawczy.


Niewrzawa wczoraj brał udział w pierwszym treningu po wakacjach, który odbył się pod okiem Iwony Wenty w Fitness Klubie Symetris. Dzisiaj natomiast 20-letni zawodnik został wypożyczony przez Vive Targi do niemieckiego zespołu TuS N-Lubbecke, byłej drużyny Michała Jureckiego, Thorira Olafssona oraz Sławomira Szmala i Bogdana Wenty. Nominalny środkowy rozgrywający trafi do drużyny, która w poprzednim sezonie zajęła 9. miejsce w Toyota Handball Bundeslidze.

Młody zawodnik w Kielcach miałby małe szanse na grę, dlatego też został wypożyczony do Niemiec, gdzie będzie miał okazję na regularne występy i ogranie się na wysokim szczeblu seniorskich rozgrywek.


W poprzednim sezonie Niewrzawa reprezentował barwy MKS Nielby Wągrowiec. Po spadku z ekstraklasy rozwiązał kontrakt z klubem. Wcześniej przez trzy lata występował w SMS Gdańsk.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 1