Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Wakacyjne remonty

Nowa elewacja w Ściegiennym, zmodernizowana kotłownia w ośrodku szkolno-wychowawczym przy Warszawskiej: pełną parą idą wakacyjne remonty w kieleckich placówkach oświatowych. W budżecie miasta na ten cel zarezerwowano w tym roku 2mln 300tys. zł; modernizacje będą prowadzone w 18-tu szkołach.
W tej chwili już ruszyły prace w V Liceum Ogólnokształcącym im. ks. P. Ściegiennego, gdzie poza nową elewacją, wymieniony zostanie też dach i łazienki, natomiast nowa kotłownia w ośrodku przy Warszawskiej zastępuje kocioł z lat 60-tych, który dotąd ogrzewał tam wodę.


Prace rozpoczynają się także m.in. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 17 przy ul. Szkolnej, gdzie wyremontowany zostanie budynek sali gimnastycznej, w “bursie szkolnej” przy ulicy Jagiellońskiej 30, gdzie mieści się Zespól Placówek Szkolno Wychowawczych oraz w przedszkolach przy ul. Fabrycznej, Sowiej i w osiedlu Na Stoku.

Trwają prace związane z przetargami na wykonanie inwestycji na boiskach w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 oraz Gimnazjum nr 7, gdzie powstaną nowe, poliuretonowe nawierzchnie.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 5