Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Korona podejmie Lechię Gdańsk

Korona Kielce przed szansą na przełamanie złej passy. Po dwóch pierwszych kolejkach w T-Mobile Ekstraklasie, w wyjazdowych spotkaniach z Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław, Korona nie zdobyła żadnego punktu. Jakby tego było mało, kielczanie nie zdobyli żadnej bramki, przy czym stracili aż sześć. Ale już w sobotę „Złocisto-krwiści” na własnym terenie zagrają w meczu “o wszytko” z Lechią Gdańsk.

Zespół z województwa pomorskiego w dwóch ostatnich kolejkach udowodnił, że chce się liczyć w walce o czołowe miejsca ekstraklasy. Trener Korony, Leszek Ojrzyński podkreśla, że jego zespół jest jeszcze w trakcie przygotowań do najbliższej potyczki, a spotkanie z Lechią nazywa grą o zycie.

Szczególnie niebezpiecznym zawodnikiem z Gdańska w tym meczu będzie Abdou Razack Traoré. Jest to piłkarz nieprzewidywalny, dobry technicznie i nie boi się podejmować trudnych decyzji. Paweł Golański jednak uważa, że jest to gracz, którego można powstrzymać.


Spotkanie pomiędzy Koroną, a Lechią Gdańsk już jutro o godzinie 13:30 na stadionie przy ul. Ściegiennego w Kielcach. Oczywiście zapraszamy do Radia Plus Kielce na transmisję z tego meczu, która rozpocznie się dokładnie o 13:15.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 7