Wypożyczalnia samochodów Kielce
1

Od piątku zmiany w ścisłym centrum Kielc

Od piątku zmiany w organizacji ruchu w ścisłym centrum Kielc. Drogowcy zaczną budowę drugiego wyjazdu z obszaru, w którym zlokalizowany jest Urząd Miasta oraz parking „Centrum”. Drugi wyjazd możliwy będzie ulicami Piotrkowską – Orlą – Warszawską – L. Kaczyńskiego; dzięki niemu odciążone zostanie skrzyżowanie ul. Nowy Świat z ul. IX Wieków.

Zmiany zaczną obowiązywać od popołudnia 10 sierpnia.

Wedle nowej organizacji zostanie odwrócony kierunek ruchu na ulicy Orlej (ulica jednokierunkowa w stronę ul. Warszawskiej). Kierunek ruchu zostanie także odwrócony na ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Orlej do ul. Lecha Kaczyńskiego. (ulica jednokierunkowa w stronę ul. L.Kaczyńskiego).

Organizacja ruchu na pozostałym odcinku zrewitalizowanej ul. Warszawskiej pozostanie bez zmian. Będzie istniała zatem możliwość wjazdu na ul. Warszawską od strony Alei IX Wieków Kielc, następnie z ul. Warszawskiej będzie można skręcić w lewo w ul. L. Kaczyńskiego. Nie będzie możliwości przejazdu na wprost w stronę ul. Orlej.


Po zakończeniu rewitalizacji Rynku i okolicznych ulic a także ul. Warszawskiej i L. Kaczyńskiego obowiązywała organizacja ruchu, zgodnie z którą były trzy wjazdy w obszar, w którym zlokalizowany jest Urząd Miasta oraz parking „Centrum – ul. Bodzentyńska z północną pierzeją Rynku, ul. Warszawska wraz z Orlą oraz przedłużenie ul. Nowy Świat do ul. Piotrkowskiej. Istniał zaś tylko jeden wyjazd – wymienionym wcześniej przedłużeniem.

Komentarze (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Wynajem autokarów, wynajem autobusów pisze:

    I znowu utrudnienia. Miejmy nadzieję, że sobie szybko poradzą z remontami.

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 8