Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Odpowiedzą za rozbój

Starachowiccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 31 do 46 lat podejrzewanych o pobicie 21-latka z gminy Nowa Słupia oraz kradzież telefonu komórkowego i pieniędzy w kwocie 300 złotych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę 12 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę wieczorem podczas alkoholowej libacji w jednym z mieszkań na osiedlu Wzgórze. W czasie imprezy, jeden z jej uczestników, 41-letni mężczyzna wspólnie z dwoma innymi sprawcami w wieku 31 i 46 lat, pobili, a następnie okradli 21-latka. Pokrzywdzony oszacował łączną sumę strat na około 900 złotych.

Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania 31-letniego mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj policjanci zatrzymali kolejnego kompana. Zatrzymani mężczyźni są dobrze znani starachowickim stróżom prawa ze swojej wcześniejszej przestępczej działalności.
Dzisiaj wszyscy będą odpowiadać na pytania prokuratora. Jeżeli podejrzenia śledczych potwierdzą się, to może im grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 6