Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Relaksem i uporem kształcą kierowców

Urząd Miasta Kielce opublikował ranking najlepszych szkół kształcących początkujących kierowców. Najwyższe wyniki zyskały te ośrodki, z których do egzaminu praktycznego przystąpiło mniej niż pół tysiąca osób.

Już trzeci raz z rzędu tytułem lidera zdawalności może pochwalić się Rajdowa Szkoła Jazdy. Początek stawki otwiera z wynikiem 48,2%. Średnia prawie dwukrotnie przewyższa rezultaty egzaminu państwowego zdających w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kielcach. Jaki jest przepis na sukces szkoleniowców obiektu? – Zaczynamy kurs w miarę relaksująco, staramy się zaprzyjaźnić kursanta z samochodem, ale ostatni etap kursu przewyższa stopniem trudności egzamin państwowy – zdradza właściciel szkoły, Piotr Rogula:


Na pierwszym miejscu pośród szkół szkolących więcej niż 500 osób w pierwszym półroczu uplasowała się Szkoła Jazdy Andrzej Chudy. Jak się okazuje, receptą na satysfakcjonujące, 32-procetowe wyniki zdawalności jest wielokrotne powtarzanie trudnych dla kursanta elementów – potwierdza właściciel obiektu. – Trzeba jeździć w miejsca, które sa trudne i powtarzać dotąd, aż sie kursanci nauczą.


Siedem szkół szkolących kierowców odmówiło udostępnienia danych odnośnie zdawalności egzaminów praktycznych.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 3