Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Nowe spojrzenie na rower

Targi Kielce z początkiem października otworzą coroczne targi sportowe, a tymczasem zapraszają wynalazców. Najnowsza edycja targów Bike-Expo będzie doskonałą okazją, by pokazać światu własny pomysł na rower.
Na Targach odbędzie się międzynarodowy konkurs „Zaprojektuj rower i pokaż go światu”. Do udziału zachęcani są młodzi i kreatywni designerzy, którzy proponują nowe rozwiązania techniczne i modele konkurencyjne do istniejących na rynku.


Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, Wzornictwa Przemysłowego, wyższych uczelni z kierunków projektowania, kierunków inżynierskich, projektantów prowadzących niezależną działalność oraz hobbystów zainteresowanych branżą.


Współorganizatorem akcji jest Design Centrum Kielce. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia 2012 roku. Szczegółowy regulamin na www.targikielce.pl.
Targi Bike-Expo potrwają od 2 do 4 października, jednocześnie w Taragach Kielce prezentowana będzie wystawa Kielce Sport-Lato, a na niej sprzęt i moda dla wszelkich dyscyplin sportowych. Wszystkie modele to propozycje producentów oraz dystrybutorów na lato 2013.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 6