Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Polska Wschodnia kusi inwestorów

Pięć województw Polski Wschodniej, w tym świętokrzyskie, będą wspólnie kusić zagranicznych inwestorów. Liczą na przyciągnięcie przedsiębiorców zagranicznych, przyspieszenia tempa rozwoju społeczno – gospodarczego oraz rozwoju turystyki biznesowej.
Kampania będzie realizowana m.in. w USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Korei Południowej i Europie. W Polsce rusza od 10 września, na świecie od 17 września i w sumie potrwa pół roku. Kluczowe pytanie reklamy, w której głównymi bohaterami są dziecko, teść i psychoanalityk to DLACZEGO NIE ZAINWESTOWAŁEŚ W POLSCE WSCHODNIEJ?


Kampania jest częścią działań promocyjnych Makroregionu Polski Wschodniej prowadzonych przez Polska Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Całkowity budżet przeznaczony na kampanię to 10 milionów złotych. Do 2015-ego roku Agencja w sumie na promocję Polski Wschodniej wyda 86 mln zł.


Dotychczas, w ciągu dwóch lat trwania projektu, zorganizowano 81 imprez o charakterze wystawienniczo-promocyjnym (głównie targi i misje wyjazdowe), których skutkiem jest zrealizowanie 100 kontraktów i realizowanie następnych. W wyniku działań Programu, od roku 2009 ulokowano w Polsce Wschodniej 21 inwestycji, dzięki którym powstało 3500 nowych miejsc pracy.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6