Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Prezydent: Wiek służy Targom

Prezydent Bronisław Komorowski uroczyście otworzył dzisiaj 20 Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce. Prezydent z uwagą obejrzał całą wystawę, a także pokaz umiejętności polskich żołnierzy, którzy zaprezentowali taktykę działania plutonu w zasadzce. Do Kielc zjechali też Ministrowie Obrony sześciu państw oraz 21 delegacji zagranicznych wysokiego szczebla.

- Z przyjemnością spoglądam na to, w jaki sposób rozwinęły się kieleckie targi – mówił Bronisław Komorowski. – Prezes TK wspomniał, że bywałem tutaj wielokrotnie i że pokaże mi te wizyty na zdjęciach i musze przzynać, że jestem trochę przerażony, bo będzie widać, że wiek zrobił swoje, ale jeśli chodzi o same Targi, to efekt jest wprost odwrotny. Widać, jak bardzo zmieniły się na dobre – nie tylko gromadząc ogromne doświadczenie, ale tez budując coraz lepszą formułę ekspozycji.


Salon Przemysłu Obronnego potrwa do czwartku, a oprócz wystawy dla zwiedzających przygotowano szereg spotkań i konferencji. Jutro w Kielcach pojawi się między innymi Sergei Sikorsky, syn Igora Sikorsky – pioniera lotnictwa oraz wynalazcy współczesnego śmigłowca

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 9