Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Bieg NIepodległościowy

W przeddzień święta 11 listopada kielczanie wystartują w piątym już Biegu Niepodległościowym. Trwa nabór uczestników.

Poza upamiętnieniem rocznicy, organizatorzy Biegu, czyli Wojewoda Świętokrzyski i Kielecki Ochotniczy Szwadron Kawalerii im. 13. Pułku Ułanów Wileńskich, chcą promować aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród mieszkańców regionu.


Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach – szkoła podstawowa i open; start pierwszej przy Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, drugiej – przy hotelu Łysogóry na ul. Sienkiewicza. Meta będzie usytuowana pod Pomnikiem Czwórki Legionowej. Dystanse wynoszą 1,1tys. metrów i 2,8tys. m.

Biegi rozpoczną się odpowiednio o godzinach 11 i 12, w sobotę 10 listopada.

Do udziału można się zgłaszac do 9 listopada w biurze zawodow, które mieści się w Wojewódzkim Domu Kultury. 10 listopada Biuro stanie na starcie. Zgłoszenia będą wtedy przyjmowane od godz. 9 do 10.30.
Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest prawidłowe wypełnienie i przekazanie do organizatora Biegu deklaracji uczestnictwa. Należy to zrobić drogą elektroniczną na stronie: www.datasport.pl

Dla najlepszych biegaczy w każdej kategorii przygotowano nagrody.

Bieg współorganizują: Wojewódzki Dom Kultury, Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej „Wzgórze Zamkowe”, a także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3