Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

LEWE ŁOKCIE z BROOKS WAS HERE oraz PCTV


Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę, tj. 27.10.2012 r. do Klubu Kotłownia w Bazie Zbożowej – zagrają LEWE ŁOKCIE z BROOKS WAS HERE oraz PCTV.

LEWE ŁOKCIE

Zespół założony w 2012 roku w Częstochowie. W ich piosenkach dźwięki brudnych gitar leniwie przeplatają się z miłymi uszom melodiami, nawiązując tym samym do amerykańskiej muzyki lat 90-tych. Jak sami artyści mówią, nie czują się częścią krajowej sceny dlatego nazwanie zobowiązująca i nic nieznacząca. Jesienną ukaże się pierwsze wydawnictwo zespołu, a będzie nim singiel pt. ”Pomieszane chwile /Plany”.

Robert – wokal, gitara, Piotr – wokal, gitara, Artur – bas, Michał- perkusja

BROOKS WAS HERE

Krzyżówka oldschoolowego emo, post-hardcore’u i college rocka (nie mylić z rockiem studenckim). Jeśli spodobać. Jeden z chłopców gra też w The Spouds.

PCTV

“Jednoosobowy projekt Marcina Płatka to głośna, taneczna złość, pod którą kryją się nadzieje, rozczarowania i namiętności. Częstochowianin obecnie mieszkający w Krakowie, grał już między innymi u boku Cool Kids of Death, Much i L.Stadt, ma na koncie ponad 40 koncertów, Pierwsze oficjalne EP „Horrordisco” ukazało się w czerwcu 2009 roku, na przestrzeni następnych miesięcy pojawiały się kolejne single, między innymi „Karmel”, „51/Glazz” i„Cold”. Styczeń 2011 to czas premiery drugiego EP „VTCP”. Laureat konkursu „Zrób Głośniej na OFF Festivalu”, wyróżniony podczas konkursu „Zrób Głośniej przed Grindermanem”. Jak się okazuje, jego kawałki ruszają nie tylko podekscytowane negatywnymi emocjami modnie ubrane nastolatki z wylansowanych ulic dużych miast, ale też bardziej rozwinięte formy życia. Cokolwiek się dzieje, to dopiero początek. ”

Bilety w cenie 7 zł i 5 zł studencki (za okazaniem legitymacji) do nabycia w Klubie, wszelkie informacje pod numerem telefonu: 514-709-518

Klub otwarty od godz.18:30
Start koncertu godz. 19:30

Wstęp osób niepełnoletnich tylko pod opieką rodzica lub opiekuna.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 1