Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Zniszczoł niczym Kubica dziś w Galerii Korona

Siatkarze Effectora Kielce dziś o godzinie 16.30 w Galerii Korona zaprezentują się w nowej i nietypowej dla siebie roli. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza zasiądą przed sterami autentycznych bolidów Formuły 1. Będzie to jednocześnie okazja dla kibiców, by móc spotkać się z zawodnikami występującymi na co dzień w PlusLidze.


W atrium galerii ustawiono sześć autentycznych bolidów – BMW Sauber F1.06, McLaren MP4-5, Williams FW18, Benetton B195, Sauber C21, Jaguar R3. Siatkarze Effectora zasiądą za sterami historycznych bolidów, na których święcili triumfy Robert Kubica czy Michael Schumacher.


Przewodnikiem po świecie wyścigów z Effectorem Kielce będzie Jakub Rożek, znakomity dziennikarz Radia Kielce, który o szybkości i adrenalinie w siatkówce wie wszystko albo prawie wszystko.


Dla wszystkich wielbicieli motoryzacji i kieleckiej siatkówki, którzy zdecydują się przyjść do Galerii Korona w piątek na godzinę 16.30, organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Zwiedzanie wyścigowej wystawy, konkursy wiedzy o siatkarzach Effectora Kielce z atrakcyjnymi nagrodami, możliwość porozmawiania i zrobienia sobie zdjęć z zawodnikami, a wreszcie wspólne wyścigi z siatkarzami.


Klienci Galerii Korona będą mogli zmierzyć się zawodnikami Effectora na specjalnie przygotowanym 12-metrowym torze Carrera. Do wygrania: bilety na najbliższy mecz Effector Kielce z Delectą Bydgoszcz oraz klubowe gadżety.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 9