Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Konkurs! Całą paczką na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju!

Chcesz wygrać 4 pojedyncze zaproszenia na występ jednego z najlepszych polskich kabaretów – Kabaretu Moralnego Niepokoju – dla siebie i swoich przyjaciół?

Nic prostszego! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszej zabawie.
Na zgłoszenia czekamy dzisiaj, tj. we wtorek do godziny 19. Wśród osób, które się do nas zgłoszą, wylosujemy jedną, która otrzyma pewne zadanie do zrealizowania.
A jej zadaniem będzie powiadomienie jak największej ilości znajomych i przyjaciół o otwarciu nowej strony internetowej www.plus.kielce.pl. Zadanie uznamy za zrealizowane, jeśli w ciągu kilkunastu godzin (dokładnie do godz. 9 rano następnego dnia, tj. środy 20 marca) od wyznaczenia zadania wylosowanej osobie (oraz jej przyjaciołom, z którymi pójdzie na występ) uda się zaprosić na stronę www.plus.kielce.pl co najmniej 50 nowych osób, które polubią profil Plus Kielce na Facebooku.
Jeśli zadanie zostanie zrealizowane w wyznaczonym czasie, zwycięzca otrzyma od 4 zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który odbędzie się w czwartek, 21 marca o godz. 17 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.
Formularz zgłoszeniowy

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 9