Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Premiera w Teatrze Lalki i Aktora ”Kubuś”

Amelka, Bóbr i Król na dachu 13Na premierę spektaklu „Amelka, Bóbr i Król na dachu” zaprasza Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w najbliższą sobotę, tj. 13 kwietnia o godz. 17.00.

Spektakl opowiada o dziewczynce, która wychowuje się w domu złej czarodziejki Frygi i jej marudnej córki Mruksy. Jest dobra, życzliwa i bardzo uczynna, więc z radością wyrusza po miód do Szepczącego Lasu, choć ta niebezpieczna wyprawa to podstępna intryga jej żywicielki. Szczęście jednak sprzyja Amelce, zwłaszcza, że na swej drodze spotyka oddanych przyjaciół. Największą niespodzianką tej wyprawy będzie odkrycie, czego szukał Roztargniony Król. Znalezienie zguby zaowocuje pryśnięciem wszystkich złych czarów i wielkim weselem na zamku.

„Amelka, Bóbr i Król na dachu” to przezabawna historia o przyjaźni, miłości i poznawaniu świata. Choć tytułowej bohaterki nie omijają troski i trudności, nie brak tu nadziei, optymizmu oraz oczywiście pozytywnego finału, w którym dobro wygrywa ze złem. Postaci w tej opowieści są niezwykle barwne i wyraziste, pełne ciepłego humoru. Ich przygody toczą się dynamicznie, często wręcz komediowo, ale bajka o Amelce jest nie tylko dowcipna. To opowieść mądra i pouczająca, dlatego też wystawiana przez teatry na całym świecie.

Spektakl dla widzów w każdym wieku.

Na kolejny spektakl zapraszamy w niedzielę, tj. 14 kwietnia o godz. 11.00.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 1