Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Global Talents i Global Citizen

Global-Citizen-Global-Talents

Cechuje Cię ciekawość świata, chęć poznawania nowych ludzi, ich obyczajów i kultur? Podróże to Twoja pasja, która inspiruję Cię do odwiedzania coraz to nowych zakątków świata? Chciałbyś rozwinąć własny potencjał, zdobyć nowe doświadczenie zawodowe, a przy tym nazbierać garść niesamowitych wspomnień? Poprzez program Global Talents i Global Citizen możesz doświadczyć przygody życia!

Rusza jesienna edycja programów Global Talents i Global Citizen organizowanych przez międzynarodową organizację studencką AIESEC, obecną w ponad 110 krajach na całym świecie. Aplikacje można składać na stronie www.globalcitizen.pl (wolontariat) oraz www.globaltalents.pl (praktyka zawodowa).

Co wyróżnia wyjazd organizowany przez AIESEC?

Podczas wyjazdu w ramach programu Global Talents lub Global Citizen z AIESEC zapewniamy pomoc w poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnej oferty dla uczestnika w wybranym przez siebie kraju. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych
z wyjazdem. Umożliwiamy pomoc podczas wystąpienia ewentualnych trudności w nowym nieznanym miejscu oraz wsparcie osoby w innym kraju.

Czym jest program Global Talents i do kogo jest skierowany?

Program Global Talents to program płatnych praktyk zagranicznych. Osoby biorące udział w programie mają szansę realizować praktykę w następujących obszarach: Marketing, Business Administration, IT, Language Teaching and Education. Aby wziąć udział w praktyce, należy spełniać określone kryteria. Kandydat może mieć nie więcej niż 30 lat, musi posiadać status studenta lub być absolwentem do dwóch lat po skończeniu studiów. Znajomość języka angielskiego wymagana jest na poziomie co najmniej B2. Co bardzo ważne, kandydat musi posiadać doświadczenie zawodowe min. trzy miesiące.

Czym jest Global Citizen i do kogo jest skierowany?

Global Citizen to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą. Global Citizen jest realizowany za pomocą projektów opartych na edukacji kulturowej i budowaniu tolerancji, rozwijaniu umiejętności trenerskich, przedsiębiorczości, umiejętności z zakresu marketingu oraz wzrost świadomości na temat globalnych problemów jak HIV/ AIDS, zagrożeń ekologicznych czy praw człowieka. Program może być realizowany w międzynarodowym otoczeniu w instytucjach takich jak: organizacje pozarządowe, uniwersytety, szkoły, przedszkola lub podczas letnich obozów. Kandydat nie może mieć więcej niż 30 lat, musi posiadać status studenta lub absolwenta do 2 roku po ukończeniu studiów oraz znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1. Doświadczenie nie jest wymagane.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w programie. Więcej informacji można odnaleźć na stronie www.globaltalents.pl i www.globalcitizen.pl. Wszelkie pytania prosimy kierować do Karoliny Łodej na adres karolina.lodej@aiesec.net.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 3