Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

LATO W FILHARMONII

filharmonia2Piątek, 2 sierpnia 2013, godz. 19.00
Dziedziniec Filharmonii Świętokrzyskiej

LATO W FILHARMONII

EVERGREEN
BOGNA WOŹNIAK-JOOSTBERENS śpiew

BEATA WOŁCZYK skrzypce I
BEATA SOLNICKA skrzypce II
DARIUSZ WOŁCZYK altówka
URSZULA MARCINIEC-MAZUR wiolonczela
JAKUB OLEJNIK kontrabas

Koncert pod znamiennym tytułem EVERGREEN pozwoli każdemu, choć na chwilę, zapomnieć o chaosie tego świata, otulić się, niczym magiczną szatą, pięknem muzyki i słowa. Szlachetność naturalnych instrumentów i głosu ludzkiego stwarza wyjątkowy nastrój – to moment, w którym zatrzymuje się czas i ważna jest tylko muzyka. Evergreen bowiem to muzyka wiecznie młoda, świeża i pełna sensu życia, to ekscytujące piosenki z najsłynniejszych musicali, jak Skrzypek na dachu, West side story, czy filmów, m.in. Yentl (z fantastyczną rolą Barbry Streisand), Śniadanie u Tiffaniego, Czarnoksiężnik z krainy Oz i wielu innych.
Zapraszamy zatem na prawdziwą ucztę dla zmysłów! Podczas gdy w zwyczajnym życiu dźwięki często dobywają się z plastikowych głośników, tu obcowanie z brzmieniem kwintetu muzycznego sprawi, że słuchacze będą mogli zetknąć się z nieuchwytną jakością, która drzemie w duszach instrumentów i interpretacjach Bogny Wożniak-Joostberens.
Świetna propozycja dla miłośników muzycznych hitów podanych w klasyczny, pozbawiony eksperymentu sposób. Zaśpiewana z pasją, feelingiem, uwodząca prostotą – jak pisze w portalu Kreatywny Wrocław recenzentka
W wiecznie Zieloną podróż po zapomnianych zakamarkach duszy zabierze nas zespól biorący udział w spektaklu Evergreen Teatru Muzycznego Capitol z Wrocławia.

Bilety w cenie: 15 zł. – do nabycia w kasie Filharmonii w godz. od 9.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 0