Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

MathRiders po raz pierwszy w świętokrzyskim!

W najbliższą sobotę, 7 września, nastąpi uroczyste otwarcie pierwszego w województwie świętokrzyskim centrum MathRiders. Na małych mieszkańców Kielc czekają tego dnia bezpłatne zajęcia.

MathRiders to przystosowany do wymagań polskiego systemu edukacji międzynarodowy program edukacyjny skierowany do dzieci w wieku od 4 do 18 lat. Metoda wykorzystuje nietypowe pomoce dydaktyczne, by w przystępny i zrozumiały sposób wytłumaczyć dzieciom i młodzieży matematyczne zagadnienia. Dochodząc do rozwiązań w małych grupach, uczestnicy uczą się jednocześnie logicznego myślenia, wnioskowania oraz pracy zespołowej.

O skuteczności takiego sposobu nauczania można będzie przekonać się już 7 września, w dniu uroczystej inauguracji działalności Centrum MathRiders w Kielcach. Między 11:00 a 15:30 szkoła będzie otwarta dla dzieci i ich rodziców chcących poznać niekonwencjonalne metody nauczania. By wziąć udział w bezpłatnych zajęciach, wystarczy skontaktować się z organizatorami – telefonicznie (660 015 115) lub mailowo (kielcelc@mathriders.com).

Miejsce: Centrum Nauczania MathRiders, ul. Nowy Świat 52, Kielce
Termin: 7 września, godz. od 11:00 do 15:30

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 1