Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO SOLO – filmowe wieczory dla singli – od niedzieli w Kielcach w Kinie Moskwa

TajemnicaSzanowni Państwo,
po roku działalności w sześciu największych miastach Polski projekt KINO SOLO – filmowe wieczory dla singli rozpoczyna działalność w kolejnych siedmiu miastach. Jednym z nich są Kielce.
Od najbliższej niedzieli, 9 marca, zapraszamy singli na godzinę 18:15 do Kina Moskwa.

Założeniem projektu jest to, aby „pojedynczy” miłośnicy kina mogli dobrze bawić się przy produkcjach z najwyższej półki, wśród osób podzielających ich pasję i styl życia. Bez nachalnego podrywania, swatania – Kino Solo to projekt stawiający na kulturę i rozmowę po filmie przy symbolicznej lampce wina. Jego celem jest integracja singli i umożliwienie im spędzenia wieczoru na kulturalnej rozrywce.
Single to osoby po trzydziestce, mieszkające w dużych miastach, zapracowane, realizujące się zawodowo. Nie odnajdują się w miejscach wypełnionych po brzegi rozbawionymi studentami, dlatego często ciężko znaleźć im rozrywkę dla siebie. Kino Solo ma być alternatywą do spędzania wieczorów samotnie w domu.

Na pierwszym seansie wyświetlimy film “Tajemnica Filomeny”.

Filomena Lee jest prostą, religijną Irlandką. Jako młoda dziewczyna zaszła w ciążę i zhańbiona została odesłana do klasztoru. Tam urodziła dziecko, które zakonnice oddały do adopcji. 50 lat później Filomena postanawia odnaleźć syna.

Mamy nadzieję, że Kielce przyjmą nas równie entuzjastycznie, jak poprzednie miasta, a projekt będzie rozwijać się ku zadowoleniu “pojedynczych” miłośników dobrego kina.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 5