Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

NOC SENSACJI I GROZY

indeksNOC SENSACJI I GROZY w Kinie “Moskwa”

31.10 (piątek) zapraszamy na prawdziwą NOC SENSACJI I GROZY, w pakiecie mamy dwa tytuły filmowe.

START O GODZ.: 20:00 – “SŁUŻBY SPECJALNE”

Gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, politycy orientują się, że pozbawiono Polskę oczu i uszu. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik, kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie oraz były pułkownik SB.. Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują.

produkcja: Polska , 2014; czas trwania: 115 min.; reżyseria: Patryk Vega; obsada: Olga Bołądź, Andrzej Grabowski, Agata Kulesza, Eryk Lubos, Kamila Baar, Jan Frycz, Janusz Chabior, Wojciech Zieliński, Wojciech Machnicki.

O GODZ.: 22:15 “EGZORCYSTA” /1973r/

Aktorka Chris McNeil, zaniepokojona dziwnym zachowaniem córki, zwraca się o pomoc do lekarzy. Wyniki badań potwierdzają wstępną diagnozę, że Regan jest całkowicie zdrowa. Tymczasem stan dziewczynki się pogarsza. Kiedy aktorka wraca z planu zdjęciowego do domu, córka nagle atakuje matkę, która jest zmuszona przywiązać ją do łóżka. Zdesperowana Chris teraz szuka pomocy u młodego księdza, ojca Karrasa. On dochodzi do wniosku, że szatan opętał Regan. Chcąc wypędzić z niej diabła, Karras wzywa doświadczonego egzorcystę, ojca Merrina.

produkcja: USA , 1973; czas trwania: 122 min.; reżyseria: William Friedkin.

Ceny biletów: KARNET NA DWA TYTUŁY – 23 ZŁ,

CENA BILETU NA POJEDYNCZY SEANS: 15 ZŁ – “SŁUŻBY SPECJALNE”, 15 ZŁ – “EGZORCYSTA”

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 4