Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Repertuar Kino Moskwa od 19 czerwca

pani szuka panaJurassic World – Napisy 2D I 3D – Film Colina Trevorrowa zaliczył najlepszy weekend otwarcia w historii kina, w trzy dni po premierze zarabiając 524 mln dolarów!

Od wydarzeń ukazanych w “Parku jurajskim” mija 22 lata. Każdego roku do Parku Jurajskiego na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli.

Złota dama

Maria Altmann (Helen Mirren) to pozornie skromna kobieta, której życiorys skrywa jednak wiele tajemnic. Losy jej zamożnej rodziny żyjącej w przedwojennym Wiedniu wiążą się bowiem z jedną z najbardziej zuchwałych grabieży w historii, dokonaną przez nazistowskie władze Austrii. Kilkadziesiąt lat później Maria wspierana przez młodego adwokata (Ryan Reynolds) rozpoczyna heroiczną walkę o rodzinną kolekcję. Jej częścią jest wart ponad 100 mln dolarów obraz Gustava Klimta “Złota Adela”. Dla Marii portret ciotki stanowi ważną rodzinną pamiątkę, lecz dla Austrii jest najcenniejszą narodową relikwią. Czy słynny obraz Klimta, zwany “austriacką Mona Lisą”, wróci do prawowitej właścicielki?
Doonby. Każdy jest kimś
Przystojny włóczęga Sam (John Schneider) porzuca przeszłość i wsiada do międzypaństwowego autobusu w małym miasteczku w Teksasie, by następnie znaleźć pracę w barze Country Blues Leroy. Dzięki swojemu śpiewowi staje się popularny w nowym miejscu pracy, co skutecznie przyciąga uwagę Laury (Jenn Gotzon), pięknej, ale rozpieszczonej córki miejscowego lekarza Cyrusa Reapera (Joe Estevez). Mieszkańcy zaczynają kwestionować nagłe przybycie oraz motywy Sama, po tym jak ktoś zwrócił uwagę, że Sam wydaje się być zawsze w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, aby zapobiec katastrofom w mieście. Kim jest Sam Doonby?

Pani szuka pana – NOWOŚĆ

Luise to kobieta z charakterem. Pazur czasu nie stępił jej dość surowego usposobienia, choć w dotkliwy sposób naznaczył jej życie zawodowe – dla wszechstronnej biolog molekularnej przyszedł czas odejścia na emeryturę. Wiek Luise jest tylko pretekstem do tego, by pozbyć się z laboratorium osoby powszechnie nielubianej.
Świeżo upieczona emerytka szybko znajduje sobie nową misję życiową – dotąd bezdzietna, postanawia urodzić dziecko. O ile wiek nie jest dla niej problemem – przed laty zamroziła swoje jajeczka przy okazji prac badawczych – o tyle znalezienie męskiego materiału genetycznego jest nie lada wyzwaniem. Banki nasienia mają bardzo bogatą ofertę, a matka w roli doradcy nie bardzo się sprawdza. Gdy na horyzoncie pojawi się bezczelny bawidamek, Luise stanie przed możliwością przeżycia prawdziwej miłości…

produkcja: Niemcy , 2014; czas trwania: 98 min. ; reżyseria: Sigrid Hoerner; scenariusz: Jane Ainscough; obsada: Luise Jansen, Frans Winther, Doris Jansen, Max Winther.

Ups! Arka odpłynęła 2D – 20, 21 VI 2015 (sobota, niedziela) GODZ.: 11:15

„Ups! Arka odpłynęła…” – już sam tytuł tego filmu zawiera w sobie historię, którą chciałoby się poznać, dowiedzieć się, co dalej?! Każdy z nas wie, jak to jest, gdy przegapi się autobus, zwłaszcza ten ostatni, ale przegapić arkę?! W naszym filmie zwierzaki nieznanego gatunku spóźniają się na statek, który jest ich jedyną nadzieją na ratunek przed potopem – za chwilę nadejdzie wielka woda i zaleje cały świat. Chyba każdy zgodzi się, że to sytuacja dosyć problematyczna…

Kup Bilet Online
Z myślą o naszych WIDZACH uruchomiliśmy sprzedaż biletów online.

Bilety można nabyć na stronie https://ekobilet.pl/kinomoskwa

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 8