Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

FERIE W KINIE MOSKWA:

sing

„SING”– W KINIE OD 3 DO 9 LUTEGO
”SING”to animowana komedia muzyczna, będąca wspaniałą, zabawną i wzruszającą opowieścią o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie. W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca.
produkcja: Japonia, USA , 2016, czas trwania: 110 min. reżyseria: Garth Jennings, scenariusz: Garth Jennings, obsada: Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson, John C. Reilly

„WIPLALA” – W KINIE OD 3 DO 9 LUTEGO
W kuchni rodziny Blomów niespodziewanie pojawia się Wiplala, który wyglądem przypomina 10-centymetrowego człowieka. Mały Johannes znajduje go i zaprzyjaźnia się z nim. Wkrótce o nowym lokatorze dowiadują się także siostra chłopca Nella Della i ojciec dzieci. Wiplala ma magiczne zdolności, ale nie jest najlepszy w ich kontrolowaniu, dlatego przypadkowo zmniejsza całą rodzinę do swojego rozmiaru i nie potrafi tego odwrócić. Rozpoczyna się ekscytująca przygoda małych ludzi w wielkim świecie.
produkcja: Holandia, 2014; czas trwania: 93 min.; reżyseria: Tim Oliehoek; scenariusz: Tamara Bos.

„KOD M” – W KINIE OD 3 DO 9 LUTEGO
Uparta i ambitna Isabel rozpoczyna poszukiwania legendarnego miecza słynnego D’Artagnana. Jedyną wskazówką jest tajny kod, który doprowadzi do skarbu. Rozszyfrowanie go nie jest jednak proste. Dziewczynie pomaga jej kuzyn oraz przyjaciel. Razem postanawiają wyruszyć na poszukiwania. Okazuje się jednak, że nie są jedynymi śmiałkami, którzy chcą zdobyć cenny miecz. Wyprawa dostarczy nie tylko przygód, ale również pozwoli się przekonać, ile warci są prawdziwi przyjaciele.
produkcja: Holandia, 2015; czas trwania: 98 min.; reżyseria: Dennis Bots.

„LA LA LAND” – W KINIE OD 24 LUTEGO
Najnowszy film Damiena Chazelle’a nie ma sobie równych. Historyczny zwycięzca Złotych Globów (siedem nominacji=siedem nagród) zdobył właśnie 14. nominacji do Oscarów. Tym samym jest pierwszym filmem w historii, który dorównał rekordowi nominacji należącemu do „Titanica” ( w 1998 roku otrzymał 14. nominacji).
Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli – Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?
produkcja: USA, 2016; czas trwania: 126 min.; reżyseria i scenariusz: Damien Chazelle; obsada: Emma Stone, Ryan Gosling, John Legend.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 6