Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

POPEK ZA ŻYCIA – pokaz specjalny filmu z udziałem Borixona !!!

screen1-6kino Fenomen zaprasza w czwartek, 26 stycznia, o godz.18.00 na specjalny pokaz filmu dokumentalnego “Popek za życia” w reż. Mateusza Winkla (Polska 2017, 70 min.)
Gościem naszego kieleckiego pokazu będzie Tomasz “Borixon” Borycki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Borixon

Film jest wspierany działaniami promocyjnymi:
- strona filmu na FB: https://www.facebook.com/popekzazycia

- strona Popka na FB: https://www.facebook.com/PopekMonster/?fref=ts ponad 515 000 użytkowników

- strona wytwórni muzycznej Step Records: https://www.facebook.com/steprecords/?fref=ts ponad 176 000 użytkowników

- kanał Step Records TV – prawie 2 mln. subskrybentów na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC0kLTLosqh6GH6L19I-3EgA

To film o Popku, o tym Popku, królu internetu i milionów młodzieńczych umysłów.
20 grudnia 2016 trailer pojawił się na YouTubie i w ciągu jednego dnia miał niemal 500 tys. odtworzeń, teraz jest już blisko milion!

„Popek za życia” to nie jest typowy dokument, który ma przedstawić znaną postać. Nie ma w nim długich wywiadów i podążania kamery za bohaterem w oczekiwaniu na moment otwarcia, zdjęcia maski. Popek podaje nam się na tacy, jako mistrz autokreacji albo wchodzi właśnie na nowy poziom projektowania swojego wizerunku albo po prostu dopuszcza twórców filmu do swojej osobistej przestrzeni. Obraz dokumentuje ostatnie miesiące pobytu muzyka w Anglii i jego powrót do Polski w kwietniu 2016 roku, gdy wycofano europejski nakaz aresztowania rapera.

Film daje okazję na spotkanie człowieka w Popku, ojca, syna, a zarazem bezpruderyjnego mężczyzny, który ma słabość do używek i mówi o sobie: jestem inteligentnym debilem. Przerazi, zgorszy, zirytuje, a zarazem rozczuli i rozbawi. Sprawi, że nadal będziemy sobie zadawać pytanie: Kim jest ten człowiek? A jednocześnie będziemy mieć wrażenie, że dotknęliśmy jakiejś prawdy o Popku. Jakiejś.

Film częściowo zrealizowany jest w teledyskowym stylu, dostarcza z każdą minutą nowych informacji o Popku i szokujących obrazów jego imprezowego życia. Z drugiej strony spora część materiału to filmowanie bohatera w codziennych sprawach, relacje z występów, pracy w garażowym studio nagraniowym w Anglii, podróży, spotkań z przyjaciółmi i współpracownikami. Słuchamy Popka i obserwujemy Popka. Popek jest królem życia. Popek wie, kim jest – jest nieprzewidywalny.

Uwaga!

Film dla widzów od 15 lat !!!

Teledysk promujący film – rockowa wersja “Wodospadów”:

Trailer:

Bilety w cenie 15zł są już do nabycia online (i w kasie kina):

http://s6.systembiletowy.pl/kfk/system_portal.php/repertoire.html?id=446

Do zobaczenia w kinie!

Jarek Skulski

kierownik kina

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 7