Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA 2018 w kinie Fenomen !!!

banner na FBMiędzynarodowy Dzień Tańca to święto, ustanowione w 1982 roku przez Komitet Tańca Międzynarodowego Instytutu Teatralnego, będącego pod auspicjami UNESCO.

Dzień obchodów – 29 kwietnia – wybrano na pamiątkę chrztu wielkiego reformatora sztuki tańca, twórcy europejskiego teatru baletowego, francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges’a Noverre’a.

Z tej okazji studyjne kino “Fenomen” zaprasza na tylko dwa, specjalne pokazy nie wyświetlanego w Polsce rosyjskiego filmu fabularnego “Bolszoj”!!!

Polski zwiastun filmu:

https://www.facebook.com/filmvillage/videos/1534433643344549/

Seanse odbędą się w poniedziałek, 30 kwietnia, o godz.16.00 i 18.30!

Bilety już w sprzedaży – online tutaj:

http://s6.systembiletowy.pl/kfk/system_portal.php

i w kasie kina!!!

14zł – normalny

12zł – ulgowy

10zł – Seniorzy

Więcej informacji o filmie:

Reżyseria: Walerij Todorowskij
Scenariusz: Anastasija Palczykowa
Muzyka: Anna Drubicz, Paweł Karmanow
Zdjęcia: Siergiej Michalczuk
Gatunek: dramat
Rok: 2016
Czas: 132 min

Obsada: Alisa Frejdnlich, Walentina Teliczkina, Aleksandr Domogarow, Margarita Simonowa, Nicolas Le Riche, , Jekaterina Samujlina, Anna Isajewa, Andriej Sorokin

Niezwykle utalentowana tancerka baletowa Julia Olszańska pochodzi z małego górniczego miasta. Los podsuwa jej szczęśliwy bilet: jej talent zostaje zauważony przez byłego artystę baletu, który postanawia pomóc dziewczynce w drodze na główną scenę Rosji – Teatr Bolszoj. Droga ta wiedzie przez szkołę baletową, w której młodą niepokorną prowincjuszkę otacza swoją opieką jeszcze bardziej niepokorna nauczycielka. Metamorfoza w primabalerinę wymaga niewiarygodnego poświęcenia i Julia na własnej skórze przekonuje się, że świat wielkiego baletu to nie tylko biel puent i szelest jedwabnych wstążek.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 0