Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Najlepszy klasyczny jazz w Muzeum Laurensa Hammonda już 25 października!

koncert plakatMuzeum Laurensa Hammonda zaprasza 25 października (czwartek) o godz. 17.30 na wyjątkowy koncert jazzowy OLD METROPOLITAN BAND.
Występ odbędzie się w sali koncertowej im. Andrzeja Zielińskiego w Muzeum Laurensa Hammonda, w ramach cyklicznych koncertów promujących muzyczną działalność kameralnej sali. Wydarzenie kulturalne związane jest z „limitowaną edycją” koncertów jubileuszowych zespołu Old Metropolitan Band, który w tym roku świętuje 50-lecie istnienia zespołu.
Old Metropolitan Band to formacja jazzowa, która powstała w 1968 roku w Krakowie. Nowoorleańskie klimaty tradycyjnego jazzu łączą ze swojskimi nutami, łatwo wpadającymi w ucho. Grali i grają na całym świecie, m.in.: w Kanadzie, Grecji, Szwecji, Hiszpanii, na Kubie. Mimo upływu lat, zespół nadal zaskakuje niezwykłą pasją, nieprzeciętnym wigorem i pełną temperamentu muzyką jazzową.
Liczba miejsc jest ograniczona. Cena biletu wynosi 10 zł (osoba).
Bilety do nabycia od 5 października w kasach: Muzeum Laurensa Hammonda (ul. Kościuszki 13) oraz Muzeum Zabawek i Zabawy (pl. Wolności 2).

Muzeum Laurensa Hammonda istnieje od października ubiegłego roku, a uroczyste otwarcie sali koncertowej im. Andrzeja Zielińskiego miało miejsce 1 września tego roku.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3