Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

planetaTYDZIEŃ FILMU NIEMIECKIEGO – 23.11 – 29.11.2018
Tydzień Filmu Niemieckiego to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w polski kinowy krajobraz. Organizatorzy pilnują, aby program naświetlał aktualne trendy i był blisko tego, co bije w sercu niemieckiego społeczeństwa. Przegląd gwarantuje podróż przez różnorodne filmowe gatunki, mistrzowie spotykają się w nim z debiutantami, hity box-office’u z festiwalowymi odkryciami.
Godzina projekcji 18:15, w repertuarze:
23/11/18 – Milcząca rewolucja, 111′
24/11/18 – 3 dniw Quiberon, 115′
25/11/18 – Styks, 94′ /Uwaga: film bez polskich napisów/
26/11/18 – Zagubiona, 91′
27/11/18 – Casting, 91′
28/11/18 – Walc w alejkach, 125′
29/11/18 – Daleko. Historia drogi dookoła świata, 127′

CENY BILETÓW:
Bilet normalny na pojedynczy film – 13 zł
Bilet ulgowy na pojedynczy film – 10 zł,  Uczniowie/studenci/ nauczyciele – 8 zł
KARNET NA 7 FILMÓW – 56 zł
„NIEDZIELA U ANDRZEJA” – 25 LISTOPADA GODZ.: 15:45
Projekcja filmu „Miłość jest wszystkim”!!!
Czy gwiazdor futbolu złamie kolejne serce? Co wyniknie z zakazanego romansu? Kto ucieknie sprzed ołtarza? I najważniejsze: czy Święty Mikołaj uwierzy w miłość?
Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
Produkcja: Polska , 2018, komedia romantyczna, reż: Michał Kwieciński, scenariusz: Jakub Wecsile
obsada: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Mateusz Damięcki, Aleksandra Adamska, Joanna Kulig
„GRINCH” – PREMIERA 30 LISTOPADA!!!
Psotny, złośliwy zielony jak choinka Grinch tak bardzo, bardzo nie lubi Bożego Narodzenia, że postanawia je… ukraść. Ale Grinch to postać bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać.  Ale niech nie zwiedzie was jego pozorne ponuractwo – dzięki niemu salwy śmiechu w kinie gwarantowane. To zresztą nie tak, że nienawidzi świąt, co lubi deklarować, on tak naprawdę za nimi tęskni. Za ich atmosferą, za ich ciepłem. Taki właśnie jest Grinch – pod zielonym futrem i buzią w podkówkę kryje się wielkie i piękne serce. Ale o tym przekonacie się w kinach.„Grinch” zadebiutuje na wielkim ekranie już 30 listopada.
Produkcja: Chiny, USA; gatunek: animacja; 2018; 90′ , reż: Yarrow Cheney, Scott Mosier; scenariusz: Michael LeSieur.
„PLANETA SINGLI 2” – PREMIERA 9 LISTOPADA!!!
„Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery. Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
Produkcja: Polska; gatunek: komedia romantyczna; 2018; 119′, reż. Sam Akina; scenariusz: Sam Akina, Jules Jones; obsada: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak.
Ceny biletów: normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, ulgowy wtorek 14 zł.
www.kinomoskwa.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 3