Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

„W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU”w deszczowy
- PREMIERA 26 LIPCA!
Nowa komedia romantyczna Allena opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby’m (Timothée Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku – jednak ich plany ulegają zmianie równie szybko jak słoneczna pogoda, która znika w ulewnym deszczu. Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się
i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji. Rozmarzony
i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz – ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę.
Produkcja: USA, 2019; gatunek: komedia; 91 min.; scenariusz i reżyseria: Woody Allen; obsada: Timothée Chalamet, Elle Fanning, Jude Law, Diego Luna, Liev Schreiber, Selena Gomez.

„PAVAROTTI” – PREMIERA 2 SIERPNIA!
“Pavarotti” to trzeci z serii filmów w reżyserii Rona Howarda, w których podejmuje on temat wielkich gwiazd muzyki. Howard spotkał Pavarottiego dawno temu i uległ jego czarowi.
Pavarotti – prawdziwa gwiazda rocka w operowym wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda. Tylko on mógł zmusić Lady D. do tego, by słuchała go moknąc w deszczu, tylko on jeździł po świecie z własnym jedzeniem, tylko on mógł elitarną formę sztuki uczynić rozrywką dla wszystkich.
W filmie wykorzystano nagrania z niezapomnianych występów, w tym klasyczne utwory z koncertu Trzech Tenorów, nigdy nieprezentowane materiały archiwalne i wypowiedzi najbliższych.
Produkcja: USA, Wielka Brytania , 2019, gatunek: dokument, 114’, reż.: Ron Howard, scenariusz: Mark Monroe

„TOY STORY 4” – PREMIERA 9 SIERPNIA!
Tego lata polscy widzowie po raz kolejny będą mogli spojrzeć na świat oczami tytułowych zabawek – Toy Story 4. Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonnie. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

Produkcja: USA, 2019; gatunek: animacja; 100 min.; reż.: Josh Cooley
scenariusz: Andrew Stanton, Stephany Folsom

„NA BANK SIĘ UDA” – PREMIERA 15 SIERPNIA!
Eryk, Chudy i Tolek – od lat są przyjaciółmi na dobre i na złe. Eryk (Marian Dziędziel) jest hazardzistą z długami, które utrudniają mu życie, Tolek (Adam Ferency) jest ochroniarzem w banku i niedawno stracił mieszkanie, a u Chudego (Lech Dyblik) wszystko idzie nie tak. Starsi panowie, zamiast się załamywać, biorą sprawy w swoje ręce. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło.
Ale czy na pewno? Tego chce się koniecznie dowiedzieć prokurator Słota – w tej roli Maciej Stuhr. Idealny kandydat na urzędnika, mentora, a nawet męża. Do czasu, kiedy pozna się go bliżej. Kto kogo przechytrzy w tej zaskakującej grze? Trzej panowie, którzy razem mają około 200 lat, czy prokurator u progu kariery?
Produkcja: Polska , 2019, reż.: Szymon Jakubowski, obsada: Adam Ferency, Lech Dyblik, Marian Dziędziel, Maciej Stuhr, Paulina Gałązka, Emma Giegżno

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 5