Pątnicy w drodze na Jasną Górę
Pątnicy już w drodze – z Wiślicy ruszyła XXXI Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.Jak co roku uczestnicy mają do pokonania ponad 200km.Tradycyjnie idą w 13-tu grupach, jednak nowością jest czternasta grupa stacyjna, która ma pozwolić na duchowe przyłączenie się do pielgrzymowania tych, którzy nie mogą wyruszyć osobiście w drogę. Grupie żółto-białej patronuje błogosławiony Jan [...]
