Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kategoria: Radio Plus

0

Niewrzawa w Vive

Paweł Niewrzawa w ekipie Vive Targów Kielce – jeden z najlepszych polskich szczypiornistów młodej generacji podpisał z kieleckim zespołem 2-letni kontrakt. Mierzący 183cm wzrostu rozgrywając będzie trenował z podopiecznymi Bogdana Wenty przez okres przygotowawczy.Niewrzawa wczoraj brał udział w pierwszym treningu po wakacjach, który odbył się pod okiem Iwony Wenty w Fitness Klubie Symetris.W poprzednim sezonie [...]

0

Niewrzawa w Vive

Paweł Niewrzawa w ekipie Vive Targów Kielce – jeden z najlepszych polskich szczypiornistów młodej generacji podpisał z kieleckim zespołem 2-letni kontrakt. Mierzący 183cm wzrostu rozgrywając będzie trenował z podopiecznymi Bogdana Wenty przez okres przygotowawczy.Niewrzawa wczoraj brał udział w pierwszym treningu po wakacjach, który odbył się pod okiem Iwony Wenty w Fitness Klubie Symetris. Dzisiaj natomiast [...]

0

Ludowcy stają za działkowcami

Świętokrzyski PSL chce wesprzeć działkowców w staraniach o zachowanie ogrodów. Zapowiada prace nad reformą ustawy, a w razie niepowodzenia – pomoc lokalnych władz.Spotkanie ludowców odbyło się w siedzibie Polskiego Związku Działkowców w Kielcach. – Zawsze zabiegałem o to, żeby zieleni było jak najwięcej, tym bardziej jestem zagorzałym przeciwnikiem pozbawiania działkowiczów ich działek – podkreśla kielecki [...]

1

Przytrzasnął pasażera i wlókł za autobusem

Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Kielcach, w jednym z autobusów jadących ulicą Szajnowicza-Iwanowa. Nietrzeźwy wysiadający pasażer zaczepił nogawką spodni o tylne drzwi autobusu, a kierowca ruszył z przystanku, ciągnąc 56-latka za pojazdem po jezdni. Kierowca stwierdził, że nie zauważył pasażera, a drzwi zamknęły się prawidłowo.56-latek z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

0

Korona sparowała

„Złocisto-krwiści” w weekend rozegrali dwa mecze towarzyskie z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. W pierwszym meczu górą byli I-ligowcy, którzy ograli podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego 2:1. Kielczanie w tym starciu wystąpili w rezerwowym zestawieniu. Strzelcem jedynej bramki dla Korony był Łukasz Jamróz. Drugie starcie obfitowało w znacznie więcej emocji. Żółto-czerwoni w pierwszej odsłonie spotkania przegrywali już 0:2, jednak [...]

0

Policjant nagrodzony za podejście

Policjant z Bodzentyna nagrodzony podczas Centralnych Obchodów Święta Policji, jakie odbyły się w Warszawie. St. sierż. Witold Fijas z Komisariatu Policji w Bodzentynie został laureatem konkursu organizowanego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs objęty jest przez Komendanta Głównego Policji patronatem honorowym oraz wpisany został w ramy rządowego [...]

0

Busko za drogie dla samorządu?

Próba komunalizacji uzdrowiska w Bisku-Zdroju będzie krokiem do jego prywatyzacji – przekonuje świętokrzyskie Prawo i Sprawiedliwość, które sprzeciwia się rządowym planom sprzedaży siedmiu krajowych uzdrowisk. Władze Buska ze świętokrzyskim samorządem szukają ratunku w próbie przejęcia majątku Skarbu Państwa: komunalizacja miałaby objąć całe sanatorium, bądź niektóre ujęcia wód leczniczych, ale PiS ostrzega, że samorządy takiej próby [...]

0

Zaginął 17-latek

Policja poszukuje zaginionego17-letniego mieszkańca Bełchatowa. Sebastian Paluch przebywał u swojego dziadka w miejscowości Kurozwęki. W sobotę około godziny 18.00 wybrał się z nim na przejażdżkę rowerową. W pewnym momencie 17-latek zniknął dziadkowi z pola widzenia. Do chwili obecnej nastolatek nie powrócił do domu.Rysopis zaginionego: wzrost wysoki, krótko obcięty, ubrany w krótkie spodenki typu jeans, niebieską [...]

0

Unikniemy katastrofy?

Wodociągi Kieleckie rezygnują z inwestycji dotyczącej budowy kanalizacji i sieci wodociągowej na terenie gmin: Kielce, Masłów, Sitkówka-Nowiny i Zagnańsk. Z takim wnioskiem wystąpił prezydent kielc, wg którego projekt zakończyłby się obowiązkiem zwrócenia rekordowego unijnego dofinansowania, ponieważ nie zdołamy spełnić wszystkich wymogów. Zdaniem Lubawskiego na terenie Masłowa nie udałoby się osiągnąć tzw. efektu ekologicznego, czyli stuprocentowego [...]

0

Dyżur RPO

Rzecznik Praw Obywatelskich wraca do Kielc. 23 lipca w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim dyżur pełnić będzie terenowy pełnomocnik RPO. Wszyscy zainteresowani mogą przynieść stosowne pisma, w których nakreślą problem. Do dokumentu trzeba dołączyć jego kopię. Pełnomocnik będzie czekał na interesantów w godz. od 11 do 15 w pokoju nr 10 ŚUW.Ci, którzy nie zdążą spotkać się [...]