Kolejna porażka sparingowa Korony
Korona swoich sparingów przedsezonowych nie może zaliczyć do udanych. „Złocisto-krwiści” na Arenie Kielc przegrali z I-ligową Bogdanką Łęczna 0:1. Jedyną bramkę zdobył w pierwszej połowie Robert Mandrysz.Mecz przez pierwsze piętnaście minut toczył się w szybkim tempie. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego mieli przewagę, jednak nie przeszkadzało to Bogdance, która konsekwentnie wykorzystywała błędy kielczan. W końcu goście przejęli [...]
