Karta Miejska zamianst biletu
Już wkrótce w naszych portfelach zagości Kielecka Karta Miejska – to rewolucja, jaką w autobusach szykuje Zarząd Transportu Miejskiego. Karta pozwoli nam na łatwiejsze dokonywanie opłat za przejazdy komunikacją miejską. Dzięki niej, wszelkich transakcji będziemy mogli dokonywać przez internet lub w punktach doładowań. ZTM planuje, że odbiór kart będzie bezpłatny. Dużą nowością będzie też projekt [...]
