Politechnika zbada komfort podróżnych
Rozbudowa i doposażenie laboratoriów dydaktyczno-badawczych na Politechnice Świętokrzyskiej, czy utworzenie w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Kielcach Centrum Współpracy Międzyregionalnej – to tylko niektóre z projektów dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. W Urzędzie Marszałkowskim podpisano umowy na realizację tych działań. Dzięki pieniądzom unijnym Politechnika Świętokrzyska zakupi dwa ruchome laboratoria. Jeden pojazd będzie służył [...]
