Barwy narodowe dla każdego
Dąb Bartek i balkon starosty kieleckiego w środę udekorowane zostaną narodową flagą. Już dziś starosta Zdzisław Wrzałka namawia, by w podobny sposób świętować przypadający drugiego maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Starosta da przykład z samego rana, a o godz. 9-tej razem z wójtem gminy Zagnańsk powiesi biało-czerwoną flagę na dębie Bartku. Dwie godziny później z [...]
