Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Filmową Noc Grozy w Kinie Moskwa

Filmowa Noc Grozy 24.06 (piątek) start o godz.: 23:00

Wszystkich widzów o mocnych nerwach i lubiących Nocne Maratony Filmowe zapraszamy na FILMOWĄ NOC GROZY W KINIE MOSKWA. W ciągu nocy zaprezentujemy 4 thrillery:

“OCZY LUJII”
Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia nie może uwierzyć w sugerowane przez policję samobójstwo. Mimo próśb męża, którego łączyła z Sarą zastanawiająco bliska więź, kobieta postanawia na własną rękę zbadać przyczyny śmierci siostry. Wkrótce, ku swojemu przerażeniu, Julia odkryje, że sama zaczyna tracić wzrok, a każdy jej krok w narastających ciemnościach obserwuje zagadkowa postać, która nie zostawia po sobie żadnego śladu…

“RYTUAŁ”
Jest to historia młodego mężczyzny, który wstępuje do seminarium, a niedługo później zostaje wcielony do otworzonej właśnie przez Watykan, Szkoły Egzorcyzmów. Tutaj młody ksiądz staje twarzą w twarz ze swoimi największymi demonami, a walcząc ze złem odkrywa prawdziwą wiarę.

“POLOWANIE NA CZAROWNICE”
Behmen powraca z kolejnej krucjaty. Lata wojowania w imieniu Boga pozbawiły go złudzeń co do idei krwawych rzezi oraz świętości Kościoła. Wraz z towarzyszem broni Felsonem zamierzają przejść w stan spoczynku. Ku ich zdumieniu, widzą swój kraj zrujnowany i wyludniony. Dowiadują się, że pustoszy go Czarna Śmierć.

oraz

“FILM NIESPODZIANKA”

Ceny biletów: 25 zł – bilet normalny
20 zł – z biletem w poprzedniej Filmowej Nocy z Kina Moskwa

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 7