Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Otwarcie sklepu TK Maxx w Kielcach

TK Maxx już w Kielcach

Wszystko wskazuje na to, że końcówka wakacji w Kielcach będzie wyjątkowo gorąca.
Już 19 sierpnia w Galerii Echo nastąpi wielkie otwarcie sklepu TK Maxx – ulubionej sieci wszystkich fashionistów. Od godziny 9 na kieleckich miłośników mody i dobrego stylu będą czekać najlepsze światowe marki oraz wiele dodatkowych atrakcji.

Ubrać się niepowtarzalnie i ciekawie jest sztuką. Doskonale wiedzą to wszyscy, którzy przed każdym wyjściem z domu długo zastanawiają się nad wyborem kreacji. Już w nadchodzący piątek, fani mody i dobrego stylu z Kielc będą mogli polować w sklepie TK Maxx na wyjątkowe propozycje znanych marek. Czeka na nich nie tylko moda dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ale także szeroki wybór akcesoriów, obuwia oraz rzeczy do domu w cenach zawsze do 60% taniej*. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w towar zazwyczaj kilka razy do roku, kupcy TK Maxx jeżdżą po świecie przez cały rok szukając prawdziwych okazji. Dlatego warto zaglądać do TK Maxx codziennie – to najlepszy adres dla fanów mody i prawdziwych entuzjastów polowania na niepowtarzalne okazje.

Specjalnie w dniu otwarcia, TK Maxx przygotował niespodzianki. Na klientów, ukryte pod modnymi ubraniami będą czekać specjalne wieszaki – jeden czerwony, trzy złote i dwadzieścia pięć srebrnych. Znalazca czerwonego wieszaka otrzyma w nagrodę Kartę Upominkową na zakupy w TK Maxx o wartości 500 zł, z kolei szczęśliwcy ze srebrnym wieszakiem – 200 zł, a z czerwonym – 50 zł. Dodatkowo każdy odwiedzający będzie miał szansę otrzymać atrakcyjne gadżety. Tego wydarzenia nie można przegapić!
Zapraszamy do sklepu TK Maxx w Galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Kielcach już 19 sierpnia o godzinie 9.

O TK Maxx:
• W TK Maxx oferuje szeroki wybór ubrań damskich, męskich oraz dziecięcych, a także dodatki i akcesoria dla domu, znanych i modnych marek w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.
• Sieć opiera się na unikatowej koncepcji off price, która polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach.
• TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, spółką macierzystą jest TJX Companies INC – posiadająca w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie ponad 2500 sklepów, oraz ponad 250 w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemczech.
• Więcej informacji o TK Maxx znajdziesz na stronie: www.tkmaxx.pl lub www.tkmaxxpr.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3