Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Dariusz Lisowski, koordynator akcji “Misiek Zdzisiek ” zakwalifikowany do programu “Zwykły Bohater”

Dariusz Lisowski, koordynator akcji “Misiek Zdzisiek zbiera nakrętki dla Delfiny, Huberta i Andrzeja” został zakwalifikowany do programu “Zwykły Bohater”, prowadzonego przez Telewizję TVN, Bank BPH i Onet.
Pomimo tego, że sam jest osobą niepełnosprawną – to jednak każdego dnia, z wielkim oddaniem i sercem pomaga innym ludziom, szczególnie chorym i niepełnosprawnym, bo nie potrafi przejść obojętnie obok ludzkiego cierpienia.
„Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć” – można by powiedzieć, że te słowa Paulo Coelho są odzwierciedleniem wszystkich działań Dariusza Lisowskiego,
Aby wziąć udział w akcji i pomóc tym trzem osobom wystarczy zbierać plastikowe nakrętki z butelek, kremów, słoików czy detergentów. W ciągu pół roku trwania akcji Dariuszowi udało się zebrać około siedmiu ton plastikowych nakrętek, które następnie zostały oddane do skupu i zamienione na pieniądze. Dariuszowi udało się również pozyskać pieniądze od prywatnych sponsorów. W sumie dla Delfiny, Huberta i Andrzeja zebrano 12 tys. zł.
W Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu. Delfina otrzymała fotel z masażem oraz wózek inwalidzki, Hubertowi przekazano specjalistyczne łóżko, pionizator-podnośnik oraz zapłacono rachunek za rehabilitację w kwocie 2,5 tys. zł. Natomiast Andrzejowi w ramach akcji przekazano specjalistyczną ortezę-pionizator, poduszkę przeciwodleżynową na wózek inwalidzki oraz materac przeciwodleżynowy. Ale na tym nie koniec akcji. Dariusz zapowiada dalszą kontynuację zbiórki nakrętek i to, że z wielką wytrwałością nadal będzie walczył o każdą kolejną nakrętkę, bo każda nakrętka jest na wagę zdrowia.
Naszym zdaniem Dariusz Lisowski za swoje “Wielkie Serce” zasłużył na tytuł “Zwykłego Bohatera”. Jeżeli uważasz tak samo – wejdź w poniższy link i kliknij ,,Lubię to”

http://www.zwyklybohater.pl/wielkie-serce-dariusza-lisowskiego

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 0