Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Dwie premiery w Kinie Moskwa

Zapraszamy na bardzo wyczekiwane DWIE PREMIERY tylko u nas:

“WSTYD” – KIELCECKA PREMIERA ZAPRASZAMY!!! godziny grania 16:30 i 20:15.
Brian (Michael Fassbinder), 30-latek, atrakcyjny singiel z nowego jorku nie potrafi zapanować nad swym życiem erotycznym. sytuacja jeszcze bardziej wymyka się spod kontroli, kiedy niespodziewanie wprowadza się do niego siostra (Carey Mulligan). Nominowany do złotych globów, pulsujący emocjami dramat erotyczny Stevena McQueena bada naturę seksu, bliskości i związków we współczesnym świecie.
Wstyd, nominowany do złotych globów i uznany w wielu rankingach za najlepszy film roku, to dramat erotyczny na miarę naszych czasów. Występujący w głównej roli Michael Fassbinder stworzył jedną z najodważniejszych kreacji we współczesnym kinie. Partneruje mu brytyjska wschodząca gwiazda Carey Mulligan, znana z ról w drive i była sobie dziewczyna.
Wstyd jest pulsującą emocjami, przeznaczoną wyłącznie dla dorosłej publiczności opowieścią o współczesnych związkach.
produkcja: Wielka Brytania , 2011
czas trwania: 100 min.
reżyseria: Steve McQueen
scenariusz: Steve McQueen, Abi Morgan
obsada: Michael Fassbender, Carey Mulligan, James Badge Dale

“SPALENI SŁOŃCEM 2″ PREMIERA!!! 30 MARZEC!!!!
Epicka kontynuacja uhonorowanego Oscarem i Nagrodą Jury na Festiwalu w Cannes arcydzieła Nikity Michałkowa i jednocześnie najdroższy film w historii rosyjskiej kinematografii. Podczas gdy nasila się atak wojsk hitlerowskich, a terror Stalina dotyka już niemal wszystkich Rosjan, cudem ocalały oficer Kotow walczy na froncie, a jego córka Nadia ratuje życie żołnierzy jako pielęgniarka. W rozdartym wojną kraju ci, którzy dotąd byli zaciekłymi wrogami, próbują wspólnie stawić czoło krwawej inwazji Niemców i przetrwać zmasowane bombardowania. Ostatnią rzeczą, która trzyma przy życiu Kotowa i jego córkę w kraju trawionym pożogą, jest nadzieja na ponowne spotkanie ojca i córki.
produkcja: Francja, Niemcy, Rosja , 2009
czas trwania: 150 min.
reżyseria: Nikita Michałkow
obsada: Nikita Michałkow, Oleg Menshikov, Dmitriy Dyuzhev

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6