Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Muzeum Historii Kielc zaprasza

31 marca, sobota, godz.10.00 na kolejne spotkanie Klubu Nad Silnicą. Maria Trylska podzieli się wrażeniami z podróży po Ziemi Świętej.

2 kwietnia, poniedziałek, godz.17.00 zapraszamy na spotkanie Świętokrzyskiego Towarzystwa Genealogicznego Świętogen – ” Komu post miły niech gryzie śledzia, pan zje niedźwiedzia – czyli co nieco z pracy genealoga”

Wstęp wolny, zapraszamy wszystkich członków i sympatyków.

Ostatni weekend z wystawą Karolina Zdunek. Malarstwo –

Oprowadzanie i promocja katalogu

Dobiega końca wystawa malarstwa Karoliny Zdunek. Do tej pory wiele osób i grup odwiedziło ekspozycję i wzięło udział w warsztatach do wystawy, jak i obejrzało specjalnie na tę okazję przygotowaną instalację Dariusza Makaruka. W skrócie najważniejsze wydarzenia pokazuje reportaż filmowy na stronie www.muzeumhistoriikielc.pl oraz blogu muzealnym pod adresem www.muzeumhistoriikielc.wordpress.com

Natomiast wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie mieli szansy zmierzyć się z „bezkresem” płócien Karoliny Zdunek w najbliższą sobotę, 31 marca o godz. 13 po wystawie oprowadzi Daria Maroń-Ptak, kurator wystawy. Specjalnie na tę okazję ufundowana promocyjna pula katalogów.

Nie przegap ostatniej szansy i odwiedź wystawę!

Istnieje jeszcze możliwość zgłaszania grup na warsztaty do wystawy w terminie od 2 do 6 kwietnia br. Szczegółowa informacja o warsztatach na blogu MHKi: http://muzeumhistoriikielc.wordpress.com/2012/03/14/alchemia-warsztatu-artysty-i-obraz-bez-granic-warsztaty-na-wystawie-karolina-zdunek-malarstwo/

Bezpośredni link do filmu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t-jC4Hm1OME

Informuję również, że muzeum będzie nieczynne w dn. 7 – 9 kwietnia br.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 9